Як вигнати мишей з дачного дому народними засобами

У кожної людини в будинку або на дачі, рано чи пізно можуть завестися миші, і від них слід негайно позбутися. Так як гризун в першу чергу може бути розповсюджувачем інфекції або ж просто псувати меблі і не тільки.
 
 

Правила боротьби з мишами

Найкраще запобігти потраплянню мишей в приміщення, провівши герметизацію внутрішніх і зовнішніх стін, щоб туди не зміг пробратися гризун. Не варто залишати без уваги незначні пошкодження, а про серйозні тріщини і мови бути не може. У великих отворах в стіні надійно закріпіть певний матеріал (цегла, камінь чи щось інше), щоб гризун з ним не впорався.

Також необхідно зберігати продукти харчування в надійному місці, де миша до них не добереться. Адже без їжі гризун довго не протягне і не затримається у вас.

Щоб запобігти появі гризунів на території заміського будинку, весю ділянку регулярно чистіть, не залишайте куп зі сміттям, так як в першу чергу миші облаштуються прямо там.

Якщо гризуни вже деякий час з\’являються у вашому приміщенні, то йдіть в спеціальний магазин за якимось відлякувачем. Дана речовина своїм неприємним для гризунів запахом або звуком відлякає їх. Якщо це препарат, то не варто наносити його на яку — небудь поверхню, потрібно нанести кілька грам на ватяну кульку, і покласти її в те місце, де може пересуватися гризун.

Незамінним помічником у боротьбі з гризунами також є кіт. До речі деякі застосовують для боротьби з мишами використаний наповнювач з туалету домашньої тварини. Запах від цього наповнювача також лякає гризунів.

Як вигнати мишей з дачного дому народними засобами

На сьогоднішній день для боротьби з мишами винайшли ультразвуковий апарат, який також виганяє гризунів з приміщення. Але якщо у вас є домашня тварина, то даний апарат застосовувати не слід.

Як же обійтися без мишоловки у війні з гризунами. Дане пристосування, вже перевірена роками, викликає у кожної людини впевненість. Необхідно встановити в мишоловці якусь приманку і залишити на деякий час у місці, де може пробігати миша.

Як вигнати мишей з дачного дому народними засобами

Крім мишоловок застосовують і інші пастки, які також вельми корисні.
 
 
Деякі люди використовують різні отрути, але вони не завжди впливають на гризунів, до того ж такі отрути бувають токсичними і можуть позначитися як на домашніх тварин, так і людини.