Новини сайту

22 серпня 2015 року
Відбувся запуск нашого проекту «Даю совет». Вітаємо всіх, хто причетний до цієї події, та бажаємо гарно відсвяткувати цей день.

26 серпня 2015 року
Сьогодні ми отримали наших перших відвідувачів з пошукових систем, які вже оцінили наша поради та підписались в групах соціальних мереж. Все ще попереду. Слідкуйте за нашими новинами!

29 серпня 2015 року
Вже минув перший тиждень нашої плідної праці. Кожен день в нас є унікальні відвідувачі. Хоч і не багато, зате постійні. На сьогодні маємо більше 80-ти порад. Як і минулого разу — «все ще попереду»

30 серпня 2015 року
Сьогодні був зафіксований сплесп користувачів з пошукових систем — з трьох до десяти. Також почали з’являтися читачі порад з соціальних мереж. Виділити якусь тематику вподобань поки дуже важко, тому можна сказати, що вона різноманітна. Гарно попрацювавши на вихідних кількість порад на сьгодні зросла до 120.

1 вересня 2015
На вулицях міста свято, а ми не зменшуємо обертів. Праця кожен день не зважаючи ні на що. Ми віримо, що в нас все вийде. Сьогодні ми встановили сервіс, завдяки якому Ви можете задавати нам питання, якщи ми в режими онлайн, або просто написати нам, а ми підберемо для Вас корисну пораду по вашому запитанню.

3 вересня 2015
Сьгодні в нас радісна новина, оскільки ми йдемо по своєму плану і в цьому нам сьогодні допомогла українська пошукова система МЕТА. Нашу RSS стрічку було добавлено і корисні поради тепер можуть читати більше користувачів всесвітньої мережі.

14 вересня 2015
Прийшов час розширити наші поради, тому саме сьогодні були створені дві нові рубрики «Вагітність та діти», а також «Побуд»
В цей день ми своїми маленькими силами досягли 300 порад.

16 вересня 2015

Сьгодні ми розпочали підготовку до відкриття російськомовної версії сайту. Наші користувачі зможуть знайти майже ті ж поради, але на російській мові.
 
31 серпня 2016
Після тривалої перерви робота продовжена з новою силою. Були вироблені нові стратегії по збільшенню ефективності наших порад. Вони стали ще більш унікальними та цікавими.