Як позбутися від почуття самотності?

Відомо, що відчуваючи сильне почуття самотності, можна навіть померти. Природа заклала в людину життя з парою. Чоловіки, які живуть самотньо більше страждають серцево — судинними захворюваннями, за статистикою. Увага жінки до чоловіка впливає на нього дуже сприятливо. Самотний чоловік, як правило, не стежить за харчуванням, вживає мало фруктів і овочів, не займається спортом, не стежить за собою і т.п.

Почуття самотності можуть відчувати всі, як чоловіки, так і жінки. Самотність, на думку фахівців, частина людської душі, а деякі люди «одинакі» по суті. Можливий варіант, коли у людини є все, і сім\’я, і ​​робота, і багато спілкування, але почуття самотності його все одно періодично або постійно тривожить. У деяких людей все навпаки, будучи самотніми, вони такими себе не відчувають.

Читати також:
Як позбутися негативу?
Як позбутися депресії самостійно?
Як боротися з дитячою агресією?

У наш час відчуття самотності переважає у більшості людей, що досить тривожно. Є кілька простих варіантів позбутися відчуття самотності. По-перше, не потрібно плутати такі почуття, як самотність і усамітнення. Бажання усамітнитися може бути корисним, щоб, наприклад, відпочити, подумати про життя, зайнятися улюбленою справою і т.п. Відрізнити ці почуття можна по супутнім емоціям. Якщо Ви відчуваєте тривогу, безсоння, зміни настрою, заздрість, невпевненість у собі, безпричинні істерики і т.д., це самотність. Необхідно проаналізувати причину такого почуття у себе і розробити свою стратегію боротьби з даним почуттям.

Самотність може бути викликане розлученням, розставанням з коханим, смертю близької людини, незадоволеністю життям (роботою, особистими відносинами і т.п.)

Всі люди різні, щоб не відчувати себе самотнім комусь потрібні тактильні відчуття (басейни, масаж), комусь бурхливі емоції (шоу, клуби, концерти тощо), деякі не можуть без спілкування і т.д. Самотність прямо впливає на стан здоров\’я людини. Проводячи деякі дослідження, було з\’ясовано, що самотність може передаватися у спадок.

Щоб уникнути самотності, не можна замикатися в собі. Необхідно стежити за своїми почуттями та емоціями, і відчувши наближення почуття самотності, змушувати себе дивитися на речі оптимістично. Проблема поступово піде. Ви, безумовно, переконаєтеся в цьому. До Вас потягнуться знайомі люди і серед них, можливо, знайдеться друга половинка.