Як подолати стрес?

Стрес. Кожен відчував це станом душі багато разів. У сучасному суспільстві не стикатися зі стресом практично неможливо, залишається тільки боротися з ним. На рахунок цього я пропоную ті поради, якими я користуюся постійно і вони мені дуже допомагають.

Ось найдієвіші з них:
Музика. Терапія музикою, по-моєму, найкращий спосіб позбутися від стресу. Раджу вибирати композиції з глибоким текстом і красивою мелодією.

Особистий щоденник. Буває так, що душа до країв переповнена подіями. У такому випадку обов\’язково потрібно розповісти весь вміст кому-небудь. Особисто я не довіряю нікому, крім себе, і тому викладаю всю душу на аркуші особистого щоденника. Поділившись, вам обов\’язково стане легше, повірте.

Робота. При стресі також можна зануритися з головою в роботу: відвернетеся від поганих думок і зробите багато всього корисного.

Творчість. По своєму досвіду знаю, що творити легше, коли в душі шкребуть кішки. Рядки самі собою лягають на папір, і виходить відмінний вірш. Якщо римувати у вас ніяк не виходить, раджу вам написати розповідь про самого себе, наприклад, в третій особі. Хто знає, може ви створите шедевр?

Малюй. Психологи радять при стресі малювати. Неважливо, красиво ти малюєш чи ні, важливо те, що погана енергія йде з кожною рискою на листку. Якщо тобі не сподобається те що вийшло, просто спали, і я запевняю, що в тебе не залишиться жодного каменя в серці і все стане на свої місця.