Як і чим вивести плісняву в пральній машині

Якщо Ви часто перете встановлюючи досить низьку температуру, то цвіль обов\’язково з\’явиться у Вашій машинці. Також, іноді буває, що вона з\’являється, коли воду з бака машинка зливає не в повному обсязі. Доглядайте за машинкою правильно, тобто коли прання закінчилася, обов\’язково протріть насухо всі ті поверхні, де була вода. Звичайно, це теж не гарантія, що цвіль не з\’явиться. Якщо так і сталося, то давайте навчимося її прибирати.
 
 

Чистка пральної машинки від цвілі. Як і чим?

Цвіль таку можна прибрати без застосування дорогої хімії. Напевно, у ванній у Вас стоїть якийсь засіб для чищення. От саме такий рідкий засіб нам і знадобиться, краще, звичайно, щоб він був з хлором. Чистити цвіль ми будемо губкою. Краще взяти губку вже стару, щоб потім Ви її могли викинути без жодного жалю. Крім цього, візьміть ще трохи лимонної кислоти, всього 25 гр. і, звичайно, таким засобом потрібно працювати тільки в рукавичках, щоб руки при цьому не постраждали.

Коли все це Ви підготуєте, то можна братися за справу. Перший крок з очищення пральної машини, це скористатися серветкою. Саме, з її допомогою потрібно буде прибрати всю грязь і ту цвіль, яку їй можна зчистити. Далі, будемо наносити наш засіб для чищення. Його наносимо на гумки по всій їх поверхні, при цьому розподіляємо такий засіб рівномірно. Далі, машинку ми просто закриваємо, нехай хлорка робить свою справу. Повернутися до машинки потрібно через 2 години. Тепер Вам її потрібно буде запустити. Прати ми нічого не будемо, а просто запустимо режим «Полоскання». У такому режимі засіб для чищення повинен все вимитися з поверхні гумок і з складок. Після цього, потрібно буде «поганяти» машинку ще раз. На цей раз вже з лимонною кислотою, яку засипати потрібно буде в відсік для порошку. При цьому, температуру потрібно буде виставити максимальну. Коли все це Ви зробите, то машинка Ваша стане набагато більш свіжої, майже нової. В подальшому не потрібно доводити до появи цвілі. Щоб цього не допустити, проробляти таке прання без білизни (тобто на холостому ходу) з лимонним порошком регулярно. Цілком достатньо буде одного разу за 2 місяці. Якщо так Ви і будете робити, то, напевно зможете істотно збільшити термін експлуатації Вашої машинки.
 
Читати також:

Як швидко відіпрати жирну пляму на джинсах