Як прати синтепонову куртку в пральній машині

Верхній одяг зі штучним утеплювачем давно зайняв лідируючі позиції серед сезонних речей. Він зручний, добре захищає від холоду і вологи і невибагливий у догляді. Якщо перед вами постало питання, як прати куртку на синтепоні, то не турбуйтеся, все просто, достатньо знати кілька правил і запобіжних заходів.

Техніка прання

 

 

У збереженні тепла синтепонові речі поступаються тільки виробам з натуральним пухом. Однак тримати в чистоті одяг на штучному утеплювачі набагато простіше. Синтепон добре зберігає свої якості і форму при пранні навіть в пральній машині. Досить дотримуватися деяких правил:

  •     Перш, ніж випрати синтепонову куртку, необхідно уважно вивчити ярличок на її вивороті. На ньому вказано, яка температура води є оптимальною, і якому режиму прання віддати перевагу.
  •     У пральній машині використовуйте рідкий засіб для прання або звичайний шампунь.
  •     Не застосовуйте відбілювачі.
  •     Вибирайте режим ручного або делікатного прання при невисокій температурі — не більше 40 градусів.
  •     Вимкніть функцію віджиму.
  •     Полоскання потрібно повторити кілька разів, щоб миючий засіб було видалено з утеплювача і зовнішнього матеріалу.

Сушити верхній одяг на синтепоні потрібно у вертикальному положенні, повісивши його на плічка. Прасування в цьому випадку може не знадобитися. Якщо ви все-таки вирішите попрасувати свою куртку, виставите на прасці делікатний режим для синтетики. Дотримання цих правил допоможе зберегти колір, форму і функції верхнього одягу на синтепоні.

Запобіжні заходи

 

 

Вирішивши випрати виріб на штучному утеплювачі в пральній машині, потрібно дотримуватися деяких заходів безпеки:

  •     Подібні речі не можна замочувати перед основним етапом прання. Якщо забруднень багато, і ви боїтеся, що в автоматичному режимі вони «не відійдуть», то заперіть їх вручну за допомогою м\’якої щітки і тільки після цього помістіть річ в пральну машинку.
  •     Не застосовуйте воду, тепліше 40 градусів, щоб утеплювач не вимивався з тканини.
  •     Не сушіть синтепонову куртку на мотузці або сушарці, щоб не деформувати її.

Завдяки дотриманню простих правил, верхній одяг на синтепоні служитиме не один сезон і збереже чистотий і охайний вигляд.