» » Чим мити холодильник всередині і як це робити

Чим мити холодильник всередині і як це робити

Сучасні холодильники зараз оснащують різними функціями, які покликані підтримувати в них чистоту. Але, все ж мити холодильник потрібно регулярно, адже жодна «розумна» система очистки не зробить те, що Ви зможете зробити просто, своїми руками. А чим його потрібно мити? Цього багато хто просто не знає. А складного тут нічого немає. Можна приготувати свій, дуже простий засіб, який добре відмиє Ваш холодильник і не дозволить, щоб в ньому утворилися хоч якісь запахи. Їх потім вивести буде вже важче.

Миємо холодильник. Чим і як?


З цим завданням впораються вельми прості речі. Потрібна буде хороша, м'яка губка (саме їй ми і будемо мити), рушник, сода, і звичайна вода. Ніякої «хімії» ми при цьому користуватися не будемо.

Звичайно, холодильник миють, тільки тоді, коли він порожній. З продуктами, навести порядок в ньому у Вас навряд чи вийде. Так що, вимикаємо холодильник, всі продукти звідти дістаємо, і після цього його разморожуємо повністю. Всі полички, контейнери, які знімаються, потрібно з нього теж дістати. Коли, з цим Ви закінчите, то можна братися за прибирання холодильника всередині. Налийте з літр теплої води в тазик, і туди всипте ложку столової соди. Всі полки і контейнери, які Ви дістали з холодильника, помийте в цій содовій воді. Потім сполосніть їх, і нехай вони сушаться. Далі, цієї ж водою помийте холодильник всередині, а потім зробіть це і зовні. Після цього, беремо м'який рушник і протираємо його знову ж і всередині і зовні. От і все. Включати холодильник відразу ж не потрібно, нехай він постоїть просто так хвилин 30, з відкритою дверкою. Потім вже можна буде в нього ставити всі полички і контейнери, які Ви до цього витягли. Все, тепер можна сміливо включати його в мережу.

 Можна в холодильнику відразу створити приємний запах. Просто для цього кладемо в нього кавові зерна, кілька штучок.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чим мити холодильник всередині і як це робити
1-10-2016
Кулькість читачів: 1779