Купити шведський подрібнювач гілок Stiga — повний огляд

Якщо вам потрібно швидко прибрати накопичені на ділянці гілки, листя, траву, то не обов\’язково палити їх або виносити. Відходи відмінно годяться для добрива. Але щоб його отримати, необхідно використовувати садову техніку – садовий подрібнювач. Сьогодні ми розповімо про даний пристрій. Особливої уваги заслуговують шведські подрібнюючі машини для гілок і трави – Stiga .

Stiga – це провідний європейський бренд, який виробляє якісну садову техніку. Заощадити час і сили садівників – це головне завдання офіційних виробників. Подрібнювач гілок і трави стане незамінною технікою на вашій ділянці круглий рік.

Купити шведський подрібнювач гілок Stiga - повний огляд

Садові подрібнювачі Stiga

Техніка для подрібнення садових відходів Stiga переробляє будь-які відходи: гілки (сухі і мокрі), траву, листя. Все складується в спеціальний мішок. Як правило, об\’єм мішка становить 55-60 літрів. Можна не докладати багато зусиль. Досить покласти гілки на спеціальний стіл, де вони переробляться з допомогою ріжучих елементів. У результаті виходить мульча, яку можна посипати під дерева, укладати на садові доріжки. Якщо вам потрібна дрібна мульча, то можна включити функцію реверсу. Відходи повторно перемелюються.

Купити шведський подрібнювач гілок Stiga - повний огляд

Моделі подрібнювачів Stiga оснащені двома ріжучими ножами. Ножі перемелюють гілки до 45 міліметрів у діаметрі. При переробці листя або трави виходить відмінне добриво.
Потужність двигуна, яким оснащена техніка Stiga має 2,1 кіловат. Шуму практично немає, а економічність сподобається всім. Спеціальні елементи гасять всі вібрації, які виходять при переробці сміття.

Безпека – це особливе питання, якому приділили багато уваги інженери компанії Stiga. Наприклад, при перепадах напруги двигун автоматично вимикається. На бункері є захист, який не дозволяє щепкам гілок потрапляти на людину.

Маса ножового електро подрібнювача Stiga становить 19 кілограм, а фрезерного – 24. Таку садову техніку без праці можна транспортувати по ділянці. Деякі моделі оснащені транспортувальними колесами. Корпус виготовлений з міцних пластикових матеріалів, які витримують навіть випадкові механічні удари.

Купити шведський подрібнювач гілок Stiga - повний огляд

Для більш докладної інформації про конкретні моделі электроподрібнювачів радимо відвідати офіційний сайт компанії Stiga і почитати відгуки на форумах і тематичних сайтах. Сподіваємося, стаття була для Вас корисною.