Як самому зробити пилку для обрізки гілок

Щоб спилювати гілки які ростуть високо на плодових деревах, існує безліч пристроїв — від найпростішої пилки на держаку до бензинових і електричних ланцюгових пив. Дійсно, вони полегшують обрізку дерев, але досить дорогі і використовуються в господарстві тільки в міру необхідності. А адже найпростішу пилку на держаку легко і швидко можна виготовити самостійно, якщо в господарстві є звичайна розбірна пила (бажано з дрібними зубами — «поперечна»).

З такої пилки (обов\’язково гострою) треба зняти ручку, яка кріпиться до пилочного полотну трьома гвинтами з гайками. Потім ножове полотно треба прикріпити через його кріпильними отворами до верху заздалегідь заготовленого древка (у мене це старий плінтус довжиною близько 3м.) шурупами-саморізами. Готово — можна пиляти гілки.

Кут розміщення пиляльного полотна до древка кожен може вибрати по своєму досвіду і бажанням. Ще на фото можна бачити, що якщо кріпити полотно тільки на 2 нижніх шурупа, його можна наблизити до осі древка ще градусів на 15-20. А якщо в якості древка взяти трохи ширшу рейку, то полотно можна розмістити вертикально.

Збірка пилки займає від сили 5 хвилин. А коли потреба в ній відпаде, пилу легко розібрати і відновити ножівку.