Як самому зробити пилку для обрізки гілок » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як самому зробити пилку для обрізки гілок

Як самому зробити пилку для обрізки гілок

Щоб спилювати гілки які ростуть високо на плодових деревах, існує безліч пристроїв - від найпростішої пилки на держаку до бензинових і електричних ланцюгових пив. Дійсно, вони полегшують обрізку дерев, але досить дорогі і використовуються в господарстві тільки в міру необхідності. А адже найпростішу пилку на держаку легко і швидко можна виготовити самостійно, якщо в господарстві є звичайна розбірна пила (бажано з дрібними зубами - «поперечна»).

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

З такої пилки (обов'язково гострою) треба зняти ручку, яка кріпиться до пилочного полотну трьома гвинтами з гайками. Потім ножове полотно треба прикріпити через його кріпильними отворами до верху заздалегідь заготовленого древка (у мене це старий плінтус довжиною близько 3м.) шурупами-саморізами. Готово - можна пиляти гілки.

Кут розміщення пиляльного полотна до древка кожен може вибрати по своєму досвіду і бажанням. Ще на фото можна бачити, що якщо кріпити полотно тільки на 2 нижніх шурупа, його можна наблизити до осі древка ще градусів на 15-20. А якщо в якості древка взяти трохи ширшу рейку, то полотно можна розмістити вертикально.

Збірка пилки займає від сили 5 хвилин. А коли потреба в ній відпаде, пилу легко розібрати і відновити ножівку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як самому зробити пилку для обрізки гілок
25-08-2015
Кулькість читачів: 2040