Що краще купити: електричний тример чи мотокосу бензинову

З кожним днем з\’являється все більше бажаючих, які хочуть купити бензинову косу. І тут справа навіть не в тому, що подібний пристрій є у сусіда, а у вас немає, а в тому, що сучасна дачна техніка має безліч корисних і зручних функцій.

Але сьогодні не тільки бензинові коси можна купити для косовиці трави на дачній ділянці. Виробники пропонують використовувати для робіт більш компактні і легкі пристрої – тримери, які працюють на електричному двигуні.

Що краще купити: електричний тример чи мотокосу бензинову

Переваги і недоліки електро тримера

Перевагою тримера є ціна. Конструкція настільки проста, що немає необхідності встановлювати більшу ціну. Найцінніший елемент – це простий електричний мотор. Переваги тримера очевидні – проста конструкція, невелика вага і компактність. Техніка працює безшумно, її не потрібно заправляти паливом, носити за собою бензин. Вібрацій майже немає.

Електро тример не важкий, і це головне. Адже доводиться носити його при роботі на плечах. Ви не чуєте запаху бензину і масла. Але це ще не всі переваги, які можна виділити.

Що краще купити: електричний тример чи мотокосу бензинову

Є і недоліки. Перший недолік – це провід, який постійно тягнеться за тримером, адже він працює від електрики. Якщо роботи виконуються на невеликій ділянці – то це не біда.

Працює тример тільки з волосінню. Це означає, що скосити можна лише тонку і соковиту траву. Диски не ставляться, так як вони перевантажують двигун. Але це не тільки недолік, але і перевага. Адже так можна зрізати траву поблизу дерев, під лавкою, біля паркану.

Що краще купити: електричний тример чи мотокосу бензинову

Волосінь не потрібно точити на відміну від ножа. Останнім часом виробники почали випускати електро тримери підвищених потужностей, які можуть працювати і з деякими видами ножів, крім цього — є електротріммери з акумуляторами, які можуть працювати і на великих відстанях від джерела енергії. Для невеликої дачної ділянки електро тример буде кращим рішенням.
Плюси і мінуси бензинових мотокіс

У той же час мотокоса бензинова практично не знає перешкод. Спочатку потрібно визначитися, яку ділянку вам потрібно буде обробляти. Якщо площа більша – то потрібно купувати бензинову мотокосу, яка працює практично без перерви. Крім того, бензиновий двигун зможе працювати скрізь, в той час, як відсутність електрики – це біда для тримера.

На бензинових мотокосах можуть встановлюватися двотактні або чотиритактні двигуни. Двотактний двигун при роботі може видавати деякі вібрації, а також запах горілого масла і бензину, адже паливо змішується з маслом в одній ємності. Потужнішим і надійніше вважається чотиритактний двигун. Тут немає недоліків, які зустрічаються в попередньому варіанті. Зате витрата палива – більші.

Мотокоса на бензиновому двигуні має гострий ніж, диск, яким можна косити навіть товсті і жорсткі види трави, і навіть невеликі гілки кущів. Конструкції мотокіс набагато надійніші, ніж у тримерів, хоча і маса – більше. Так само можна віднести до недоліків бензинових кос — високу ціну на цю техніку.

Що краще купити: електричний тример чи мотокосу бензинову

Отже, якщо вам потрібно обробляти невелику ділянку, де є електрика, то сміливо купуйте тример. Але якщо косити траву потрібно на великому полі, де немає джерела живлення, то купуйте мотокосу на бензині. Також рекомендуємо, при виборі виробника або конкретної моделі, відвідати і ознайомитися з відгуками власників цієї техніки. При чому відгуки краще читати не на офіційних сайтах виробників, а на тематичних сайтах і форумах, де залишається безліч правдивих відгуків від власників.