Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

Журнальний столик — невід\’ємний предмет будь-якої вітальні або офісу. Сама ідея низького столика виникла в східних країнах, а потім перекочувала в Європу. Колись столик вважався символом розкоші і виготовлявся переважно з дорогих порід дерева. Сьогодні в меблевих магазинах можна знайти як дерев\’яні, так і скляні моделі будь-яких габаритів і колірних відтінків. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити журнальний столик з гілок і корчів дерева своїми руками. Дерев\’яний стіл оригінальної форми привнесе родзинку у ваш інтер\’єр, а також допоможе з користю позбутися корчів.

Матеріали:

— Гілки і корчі різного діаметру і форми;
— Столярний клей;
— Саморізи;
— Пила;
— Наждачка;
— Ніж;
— Лак;
— Кора;
— Галька;
— Смола епоксидна.

Майстер-клас журнальний столик своїми руками

{PAGEBREAK}

1. Підберіть товстий корч для підстави столика. Очистіть його від кори і відшліфуйте наждачним папером. Для шліфування спочатку використовуйте грубозернисту наждачку, а потім переходите на дрібнозернисту.

2. Зробіть рівні зрізи, щоб готовий виріб вийшов стійким, і щоб стільницю можна було рівно закріпити на підставі.

Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

3. Форму та оформлення стільниці кожен вибирає самостійно. Наприклад, на дошці можна намалювати дерево і зробити фрезерування або випалювання контура. Більш складний декор — викласти з справжніх гілок дерево.

4. Знайдіть гілку з великою кількістю розгалужень. Розділіть її на гілочки і очистіть від кори. Після цього відпиляєте закруглені сторони, щоб гілка вийшла плоскою.

5. Підготуйте саму стільницю. Якщо ви використовували зріз дерева або масив, відшліфуйте поверхню.

Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

6. Прикладіть дерево з гілок до стільниці і зріжте зайві кінці. Після цього можете починати приклеювати гілки столярним клеєм.

7. Тепер закріпіть стільницю на підставі.

Читати також:
Як зробити крісло своїми руками
Як зробити полицю на стіну своїми руками
Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

8. Щоб краї столика виглядали привабливими, закріпіть шматочки кори або приклейте гілочки.

Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

9. Крім дерева з гілок, на стільницю потрібно приклеїти гальку. Якщо під гальку ви наклеїте світлодіодні стрічки, то стіл у вечірній час буде світитися.

10. Щоб поверхня стільниці була ідеально гладкою, її заливають епоксидною смолою.

Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

{PAGEBREAK}
Журнальний столик з підручних матеріалів готовий. Конструкція вийшла по-справжньому креативною, тому меблевий виріб лаконічно впишеться в інтер\’єр квартир або заміського будинку. Журнальний столик призначений не тільки для розміщення газет і журналів. На стільниці можна розташувати вазу, фотографію або інші предмети, крім цього даний предмет меблів стане зручним місцем для кава-тайму.