Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

В даний час великою популярністю користуються різні предмети, які були зроблені своїми руками. Враховуючи таке явище, багато умільців бажають створити самостійно унікальні вироби і навіть предмети інтер\’єру. До Нового року, як і до інших свят майстрині виготовляють цікаві вироби. Досить часто в цьому випадку виготовляються ялинки. Їх роблять не тільки з картону і паперу. У хід йдуть підручні матеріали. Наприклад, таким матеріалом може бути пінопласт. З нього можна виготовити конус ялинки і прикрасити його за своїм розсудом. Але якщо вас покинула фантазія, тоді ця стаття розповість вам про те, як прикрасити ялинку з пінопласту.

Прикрашаємо ялинку з пінопласту самостійно

Перш ніж говорити про прикрасу такої ялинки, треба сказати те, що пінопласт повинен використовуватися в цьому випадку: відшліфований і товстий. Задекорувати таку ялинку просто. І все тому, що існує дуже багато технік та ідей, якими можна скористатися. Зараз ми їх перерахуємо в цій статті.

Використовуємо для прикраси пінопластової ялинки гудзики.

Якщо у вас вдома є не потрібні ґудзики, тоді викидати їх не потрібно. Їх можна використовувати для прикраси ялинкового конуса. В цьому випадку вам знадобляться гудзики, які будуть мати різний розмір, колір і фактуру. В оздобленні можна використовувати красиві намистини. А верхівку такої ялинки можна прикрасити зірочкою. Для того, щоб прикріпити ґудзики до ялинки, потрібно скористатися клеєм або голочками.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Декоруємо конус в техніці — кинусайга.

Японська техніка кинусайга теж може бути використана в декоруванні конуса з пінопласту. Дана техніка може вам нагадати з\’єднання декількох видів рукоділля. Як раз, тут з\’єднується клаптеве рукоділля, аплікація та шиття. Японці в цьому випадку використовують старі кімоно, які не викидаються. Тож і ви можете скористатися даною технікою під час декорування конуса з пінопласту. Заготівлю прикрасьте шматочками тканини, мереживом і деякими яскравими деталями. Всі деталі прикріплюються до конуса за допомогою клею.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикраса пінопластової ялинки у техніці канзаші.

Цікава і сучасна техніка декорування — це техніка канзаші. Вам знадобиться тканина, з якої вирізаються квадратики невеликого розміру. Ці квадратики варто скласти по діагоналі. Трикутник, який вийде треба згорнути навпіл. Готові пелюстки варто обпалити за допомогою запальнички або свічкою. Таким чином ви зможете закріпити їх. У цій роботі необхідно бути акуратним. А ще тут знадобиться терпіння. Для додання гарного ефекту можна використовувати намистини. Елементи прикріплюються до ялинки з допомогою клею.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Декор ялинки макаронами.

Конус з пінопласту, який був прикрашений макаронами може стати оригінальним новорічним виробом. Для декорування вам будуть потрібні макарони, а також цукерки і намистини. Для такого виробу макарони слід пофарбувати. У цьому випадку знадобиться срібна і золота фарба. Після фарбування, ваше дерево набуває ошатний і прекрасний зовнішній вигляд. Макарони до конусу прикріплюються за допомогою клею.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикрашаємо ялинку паєтками та бісером.

У цій статті ми розповідаємо про те, як прикрасити ялинку з пінопласту. Тут ми запропонуємо вам практичні поради і фото. Щоб прикрасити новорічний стіл скористайтеся однією цікавою ідеєю. В цьому випадку ми рекомендуємо вам для прикраси використовувати бісер і пайетки. Прикрашати ялинку в цьому випадку просто. Але ця робота є копіткою. Бісер і пайетка нанизується на шпильку і прикріплюється до конусу. Роботу потрібно починати знизу.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Стильна ялинка з пінопласту.

Чудову ялинку для прикраси новорічного інтер\’єру можна виготовити дуже швидко. Для цього скористайтесь фарбами. Конус з пінопласту забарвлюється в кілька кольорів. Фарбувати при цьому можна в різних стилях. Наприклад, пофарбувати конус можна по спіралі, горизонтально і вертикально. Задекорувати ялинку можете красивою тасьмою або яскравими паєтками. Підійде ошатний папір з бахрома.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Техніка торцювання для прикраси пенопластового конуса.

Техніка торцювання підійде тим рукодільницям, які володіють величезним терпінням і мають старання. У цій техніці використовується кольоровий гофрований папір. Дана техніка складається з декількох операцій. Але якщо в них розібратися, тоді у вас все вийде. Квадратик такого паперу мнеться в цьому випадку за допомогою звичайного стрижня від кулькової ручки. Для того, щоб перетворити пінопластовий конус в привабливу ялинку, потрібно використовувати безліч квадратиків зеленого кольору.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикраса конуса за допомогою дирокольних фігур.

Щоб створити прекрасне дерево для Нового Року, скористайтесь дирокольними фігурками. Але напередодні Новорічного свята, рекомендується використовувати дироколи в новорічній тематиці.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Декор конуса пелюстками з картону.

Якщо вдома не має дирокольних фігурок, тоді можна скористатися іншим способом. Наприклад, пелюстки можете вирізати з картону. Для гарного зовнішнього вигляду пелюстки можуть бути пофарбовані. Використовуйте будь-який відтінок святкової фарби. Ще кожну пелюстку можна прикрасити блискітками.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Декор ялинки природними матеріалами.

Якщо скористатися природними матеріалами, тоді може вийде витончена і красива дрібничка. Щоб конус перетворити в елегантну ялинку використовуйте лусочки від шишок. Обклеювати ними конус найкраще знизу вгору. При цьому нижня частина ялинки прикрашається лусочками побільше. Для верху використовуються невеликі пелюстки шишок. А щоб виріб виглядал казково на кінці лусочок варто додати трохи бронзової фарби і штучний сніг.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

А якщо у вас є багато шишок, то їх можете використовувати для прикраси. Ще вам знадобляться намистини.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Пір\’я для прикраси ялинок.

Якщо використовувати кольорове пір\’я для прикраси конуса з пінопласту, то можна отримати одночасно яскраву і ефектну ялинку. Використовуйте прозорий клей, яким приклейте пір\’ячко до конусу. На кожне перо можна також додати стрази.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Яблука для декору ялинки.

Яблука можуть бути також використані для прикраси конуса з пінопласту. Цю ялинку досить просто зробити. Конус з пінопласту необхідно пофарбувати червоною фарбою. Для декорування використовуються штучні яблука. Їх приклеюють до конусу прозорим клеєм або кльовим пістолетом. Для прикраси підстави корпусу використовуються гілки, які рекомендується змайструвати з червоного бісеру. Маківка такої ялинки прикрашається зіркою або бантиком.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Пряжа для прикраси ялинки.

Для того, щоб знати, як прикрасити конусну ялинку з пінопласту, потрібно скористатися порадами нашої публікації. Як бачите, для вас ми пропонуємо багато цікавих ідей прикраси ялинки. Та зупинятися вже на сказаному ми не плануємо.

Напевно, вдома у кожної господині є пряжа або мішура. Використовуючи ці матеріали можна просту заготовку з пінопласту зробити прекрасним виробом. Отож, щоб було зручно працювати, до конусу варто прикріпити двосторонній скотч. Тепер зніміть зі скотчу плівку для того, щоб звільнити клейову основу. Після цього, намотуйте на конус мішуру або пряжу. Для прикраси ялинки використовуються великі стрази або гірлянда з маленьких намистин.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикрашаємо ялинку з пінопласту фетром.

Якщо взяти фетр і вирізати з нього пелюстки невеликого розміру, тоді їх можна використовувати для прикраси пінопластової заготовки. Звичайно ж, для прикраси використовується фетр зеленого кольору. Пелюстка повинна бути круглою. І цю пелюстку рекомендується згорнути в 4 рази. Такі деталі до конусу прикріплюються універсальним клеєм або рідкими цвяхами. Доповнюється композиція: гудзиками, намистинами або бубонцями.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

З фетру можете також вирізати трикутні шматочки, які теж можуть бути використані для прикраси пінопластової заготовки.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикраса пенопластового конуса ялинки солодощами.

Дуже яскраво і незвично прикрасити ялинку можна за допомогою цукерок. Пам\’ятайте про те, що навіть дітки з задоволенням прикрасять таку ялинку. Основа ялинки — це конус з пінопласту. Оберніть його гофрованим папером. Використовуйте клей, яким до конусу прикріплюється мішура і солодощі в яскравих обгортках.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Прикрашаємо конус кавовими зернами.

Кавове дерево може сподобається всім людям, які обожнюють каву. У цьому випадку пінопластову заготівлю прикрашають цими зернами кави. Для прикраси використовуються зерна різних видів, які один від одного відрізняються формою і кольором. У момент закріплення зерен користуйтеся рідким клеєм. Також вам може знадобитися пінцет.

Як прикрасити декоративну ялинку різними матеріалами

Висновок

Тепер ви знаєте про те, як прикрасити ялинку з пінопласту своїми руками. Використовуйте наші сміливі і дуже цікаві ідеї. Займайтеся створенням чогось цікавого і отримуйте від цього прекрасний настрій.