Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Створювати гарні речі своїми руками дуже приємно. Це заняття є захоплюючим для кожної майстрині. Майстриням дуже приємно працювати з бісером. Дивуватися цьому не треба! Адже намистинки різноманітного кольору можуть нагадати дорогі камінці. До Нового Року з бісеру досить часто виготовляють міні-ялинки. Тому в цій статті ми розповімо вам про те, як зробити ялинку з бісеру для початківців.

Як зробити ялинку з бісеру

Перший майстер-клас.

Сьогодні існує безліч майстер-класів зі створення новорічних ялинок з бісеру. Варто сказати про те, що ялинка з бісеру може стати відмінним сувеніром для кожної людини. Подивіться на 1 майстер клас з покроковим фото для початківців. Пам\’ятайте про те, що у вас напевно вийде.

Для цієї ялинки варто використовувати стрижень. У цьому випадку використовується зубочистка. А як постамент буде звичайна монета. Для того, щоб змайструвати ялинку до Нового року потрібно увіткнути зубочистку в плоску намистину, яка змащена клеєм. Приклейте її до монети. Для того, щоб зробити гілочки потрібно слідувати схемі. Після чого, приєднайте їх до стовбура. Зверху ви встромляєте зірку, яка є фігурною бусиною.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Другий майстер-клас.

Новорічна ялинка з бісеру, яку просто зробити своїми руками може стати відмінним і до того ж корисним подарунком. Для створення брелока вам потрібно підготувати:

— великий прозорий бісер зеленого кольору,
— золотий непрозорий бісер невеликого розміру,
— велику фігурну намистину, яка матиме форму квітки,
— сіру намистину, яку ви будете використовувати в якості підстави,
— тонкий дріт.

Цю саморобку збирати дуже просто. Спирайтеся на схему, яку ми вам пропонуємо.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Третьй майстер-клас.

З бісеру можна змайструвати цікаві жіночі прикраси. Якщо змайструвати сережки, то дану прикрасу можна буде подарувати своїй близькій подрузі або сестрі. Для створення сережок знадобиться спеціальна фурнітура. Її можете придбати в спеціалізованому магазині. Для виробу варто придбати яскравий бісер. Тоді виріб буде виглядати яскраво.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Четвертий майстер-клас.

Перш ніж почати плетіння даної ялинки, потрібно приготувати всі необхідні матеріали. Вам знадобиться:

— бісер китайський білого і зеленого кольору,
— дріт, який має діаметр: 0,3 мм, 1 мм, 0,4 мм,
— нитка коричневого кольору,
— форму та розчин гіпсу,
— лак на основі акрилу і фарби.

Покроковий майстер-клас.

На першому етапі варто освоїти голчасту техніку плетіння. Саме в цій техніці варто сформувати поодинокі гілки для поробки.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Після цього, варто відрізати дріт у розмірі 20 сантиметрів. На цей дріт наберіть 8 бісерін смарагдового кольору і одну білу бісерину.

Один край вам варто просунути крізь бісеринки. Однак в останню нитку просмикувати не потрібно. В результаті у вас вийде перша голка.

Вищеописані маніпуляції треба робити і далі. При цьому необхідно додавати і віднімати бісер в голках від 9 до 5 штук. Робити потрібно так до тих пір, поки нитка в 20 сантиметрів не закінчиться.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Далі, ви повинні сформувати першу крону з другого кінця основного матеріалу. Їм варто обмотати всі голки. Ця заготовка буде верхівкою новорічного дерева.

А щоб змайструвати справжню ялинку, необхідно змайструвати 17 таких гілочок.

Для того, щоб подарунок — ялинка отримала правильну форму, необхідно змайструвати гілки, які складаються з подвійних і потрійних голочок.

Виконану заготівлю варто скрутити. Однак скручують її не до кінця. Залиште невеликий край. До кінця варто приєднати одну гілочку і докрутити її останню частину голки.

В результаті у вас вийде подвійні гілки ялини.

Таким чином варто змайструвати потрійні заготовки. Всього таких заготовок буде потрібно 20 штук.

Тепер, коли всі заготовки готові, потрібно перейти до складання новорічного подарунка. Як правило, новорічну ялинку починають збирати зверху. Спочатку береться дріт діаметром 1мм. До цього шматка примотують маківку.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Потім примотуються до цього шматка 4 коротенькі одинарні гілочки. В результаті у вас вийде зробити первинний ярус. Намотуйте і далі потрійні і подвійні заготовки.

Якщо ви закінчите виконувати дані роботи, то у вас вийде товста підстава ялинки.

Сформуйте стовбур і замотайте відрізу дроту по колу стовбура.

Якщо ви виконали всі дії, тоді вам варто залити підставу виробу. Пам\’ятайте, що це впливає на висоту і стійкість виробу. Щоб зробити підставу: розведіть в рівних пропорціях воду з гіпсом.

Після чого в ємність потрібно вставити саморобку. При цьому ви повинні обрізати зайві деталі.

Тепер чекайте до тих пір, поки розчин не застигне.

Стовбур дерева потрібно розфарбувати фарбами на основі акрилу. Після цього, стовбур потрібно покрити лаком.

Як зробити міні ялинку з бісеру. Новорічні іграшки на ялинку

Якщо виріб повністю висохне, треба розправити гілки виробу. Виріб буде виглядати гарніше.

Висновок

Як бачите, виріб ялинка з бісеру виглядає дуже навіть симпатично. Цей виріб може бути чудовим подарунком для кожної людини. Тому, роздумуючи над тим, що подарувати близькій людині, скористайтеся нашими покроковими майстер-класами. Напевно, у вас вийде щось цікаве і дуже привабливе.