Як зробити декоративну люстру самому

У декоруванні приміщення важливо продумати все до дрібниць і зберегти вибране стилістичне спрямування у всіх предметах декору. Ексклюзивна люстра — відмінний варіант для створення індивідуального інтер\’єру. На жаль, красиві і якісні світильники сьогодні мають досить високу вартість. Зробити люстру своїми руками — просто і вигідно, достатньо лише вибрати відповідну ідею і купити необхідні матеріали.

Як зробити декоративну люстру самому

Люстра з в\’язаних мотивів

Інструменти: клей, повітряна кулька, в\’язані серветки, пензлик

Надуваємо повітряну кульку і вибираємо відповідні за кольором і розміром серветки або мотиви, в\’язані гачком. Серветки необхідно добре просочити клеєм (використовувати можна ПВА або шпалерний клей). Приклеюємо мотиви на кульку в будь-якому порядку. Поверхню можна покрити повністю або наполовину. Виріб повинен добре просохнути (в середньому 24 години). Після цього кульку проколюють голкою і мереживний світильник готовий.

Як зробити декоративну люстру самому

Унікальна люстра з намистин

{PAGEBREAK}

Інструменти: намистини різного діаметру, волосінь, жорсткий каркас.

Намистини нанизуються на волосінь, причому вони можуть бути як однаковими, так і різними, залежно від особистих переваг і фантазії. В якості каркаса можна використовувати один або два металевих обруча, з\’єднаних між собою. Нитки з намистинами прикріплюють на обруч. Таким методом можна створити багаторівневу композицію своїми руками. Якщо намистини нанизувати на дріт, нитки будуть гнучкими і візьмуть будь-яку форму.

Як зробити декоративну люстру самому

Креативна люстра з прищіпок, робимо самі.

Інструменти: каркас, дерев\’яні прищіпки, металева сітка, дріт, обручі металеві.

Люстра з прищіпок виглядає креативно, а зробити її своїми руками досить просто. З металевої сітки робимо каркас у вигляді циліндра, з\’єднуючи бічні частини дротом. До нижньої частини прикріплюємо обруч, щоб конструкція зберігала форму. Прищіпки в шаховому порядку одягаємо на готову основу з сітки. Виріб можна пофарбувати акриловими фарбами і задекорувати на будь-який смак.

Як зробити декоративну люстру самому

Фантазійна люстра з ниток

{PAGEBREAK}

Інструменти: повітряна куля, ПВА, бавовняна нитка, вазелін, пензлик, акрилові фарби.

Надуваємо круглу повітряну кулю (можна використовувати і дитячу гумову кулю), змащуємо його вазеліном, а потім клеєм. На кулю намотуються нитки в кілька шарів. При намотуванні враховуйте, що чим щільніше, тим менше світла буде пропускати лампа. Кожен шар ниток просочують клеєм. Після цього виріб повинен добре висохнути. Якщо хочете надати світильнику якийсь креативний відтінок, скористайтеся акриловими фарбами. Для декору також можна використовувати паєтки, намистини або стрічки. Коли виріб готовий, сдуйте кульку.

Як зробити декоративну люстру самому

На нашому сайті Ви завжди зможете знайти багато ідей, як можна просто зробити складні речі своїми руками. Також Ви можете запропонувати свої ідеї або поради. У розділі меблі своїми руками збираємо різні меблеві вироби.

Читати також:
Як зробити люстру з пластикових ложок самому
Як зробити пуф-мішок самому