Прості іграшки на ялинку з паперу

Рулони від туалетного паперу або паперових рушників не варто викидати, адже вони можуть стати зручним матеріалом для виготовлення різних виробів своїми руками. У цій статті ми розповімо, як зробити чашки з какао своїми руками з картонних рулонів.

Матеріали для наших ялинкових іграшок:

— Картонні рулони;
— кольоровий папір;
— Серветки;
— Коктейльні трубочки;
— клей ПВА;
— Картон;
— Зубочистки.

Майстер-клас: іграшки на ялинку чашки з какао

1. Візьміть рулони, які залишилися від паперових рушників і обріжте їх до висоти, рівної чашці кави еспресо. Підготуйте так кілька рулонів, якщо хочете зробити не одну, а багато декоративних чашечок.
2. На аркуші картону обведіть циліндри і у вас вийдуть кола для дна чашки. Також вам потрібно буде зробити ще кола, які будуть трохи менше і помістяться всередину чашки.

Прості іграшки на ялинку з паперу

{PAGEBREAK}
3. Маленьке коло перенесіть на кольоровий папір коричневого кольору і виріжте на ньому коло на 0,5-0,7 смбільше. ЦІ кола можете поки відкласти в сторону, вони знадобляться нам в самому кінці.
4. Велике коло-дно приклейте до циліндра і вийде ємність.
5. З білого картону виріжте прямокутник шириною на 1 см більше висоти циліндра. Зробіть надрізи з двох сторін, намажте картон клеєм і приклейте його на циліндри.
6. Після цього потрібно вирізати із білого картону коло, щоб задекорувати дно.

Читати також: Новорічні іграшки на ялинку з підручних матеріалів

7. Тепер візьміть круг, який вийшов в п.3. Зробіть надрізи по краях і приклейте його у верхній частині циліндра. Коричневий кольоровий папір буде імітувати какао.

Прості іграшки на ялинку з паперу

8. Приступимо до виготовлення ручки для чашки. Візьміть зубочистку і аркуш паперу. Обмотайте зубочистку папером, щоб вийшла трубочка. Зубочистку потрібно витягнути, а трубочку намочити у воді, щоб її було легко зігнути. Всі трубочки для чашок зігніть літерою С і залиште висихати. Канцелярським ножем обріжте трубочки, щоб їх було легко приклеїти до нашої чашки.

Прості іграшки на ялинку з паперу

9. Візьміть коктейльні трубочки, обріжте їх і приклейте до звичайного аркушу паперу. Коли вони висохнуть виріжте так, щоб на дні залишилося коло. Тепер трубочку легко приклеїти до чашки.
10. Зі звичайної серветки ви можете зробити своїми руками трояндочку або просто її хаотично скласти, щоб зімітувати вершки.

Прості іграшки на ялинку з паперу

{PAGEBREAK}
Чашка — іграшка з паперу готова, тепер ви можете її використовувати щоб прикрасити кімнату або ялинку. Ви можете зробити кілька чашок і задекорувати їх кольоровим папером, а не тільки білим картоном. Щоб вироби вийшли більш яскраві, розфарбуйте їх, також можете наклеїти на них з кольорового паперу квіточки або кружечки.