Як прикрасити новорічну ялинку » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як прикрасити новорічну ялинку

Як прикрасити новорічну ялинку

Ялинка є істинним символом наступаючого року. Саме тому, у переддень цього свята, такі деревця можна спостерігати повсюдно, починаючи від житлових будинків / квартир, і закінчуючи громадськими, навчальними і технічними установами та підприємствами.

Як встановити і прикрасити

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

В цілому, новорічна ялинка може бути будь-якого розміру і висоти. Втім, вона при цьому також повинна бути достатньо пухнастою і красивою. Ідеальним рішенням, в цьому випадку, цілком можуть стати їли «Оморіка» в горщику. Дані вироби найчастіше мають компактні розміри і чудовий відтінок.

Щоб не виникло непередбачених неприємностей, ялину необхідно правильним чином встановити і при цьому переконатися, що вона не «хитається» і не «завалюється» на бік. Якщо ж стійкість ялинки викликає сумніви, рекомендується прив'язати її додатковими мотузками до шафі або до верхівок довколишніх антресолей.

Гірлянди. Ці електричні миготливі лампочки, які вішають на ялинку першими. Вони надають оздобленню шарм і якесь чаклунство. Однак перед установкою, необхідно переконатися в їх працездатності, і при можливості провести ремонт або заміну.

Іграшки. Вони можуть бути будь-яких розмірів, форм і відтінків. Деякі вважають за краще вішати виключно різнорозмірні кулі, тоді як інші прикрашають своє новорічне деревце тільки іграшками, виконаними у формі різноманітних фігур (людей, природних елементів, будиночків і т.п.). Самі ж іграшки вішають як би по спіралі, при цьому самі дрібні повинні бути вгорі, а найбільш великі внизу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Смачні прикраси. В якості «смачних» прикрас, як правило, застосовують горіхи, обгорнуті фольгою або кольоровим папером, льодяники, пряники, шоколадні цукерки і все аналогічне. Їх можна вішати в мінімальній кількості і тільки в якості чудесного доповнення до основних прикрасам.

Мішура. Її залишають для фінальнії стадії. Такими елементами обертають вже вбрану ялина, надаючи їй відтінок жвавості. Тут використовують кольорові стрічки, традиційний «дощик» і звичайну мішуру.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як прикрасити новорічну ялинку
7-12-2015
Кулькість читачів: 1806