Здоровий секс: часта інтимна близькість шкодить відносинам

Здоровий секс: часта інтимна близькість шкодить відносинам

Якість інтимного життя завжди вважалося показником міцного союзу. Однак вчені виявили, що часті статеві контакти не допомагають людям зберегти свій шлюб.

На думку фахівців інституту Карнегі-Меллон, надмірно активне статеве життя пари може тільки нашкодити відносинам. Відкриття вчених засноване на даних дослідження, в якому брали участь 64 сімейні пари 35-65 років.

У ході експерименту чоловіків і жінок розбили на дві групи. Одна з груп займалася сексом щодня, а учасники другої групи вступали в інтимні контакти лише раз на тиждень або навіть рідше.

На основі спостережень за взаєминами піддослідних пар фахівці зробили висновок про те, що у добровольців, які увійшли в другу групу, сімейні відносини були значно міцнішими.

Крім того, експерти виявили, що занадто часті сексуальні контакти сприяли тому, що партнери по шлюбу набагато швидше звикали один до одного. Таким чином, їх відносини ставали менш цікавими, у людей виникали розбіжності, вони сварилися і скаржилися на втрату гостроти в союзі.

У той же час, співробітники Університету Белфаста в ході вишукування визначили, що для занять сексом найкраще підходить ранок. Автори дослідження впевнені, що інтимні контакти в ранковий час можна порівняти з гарною фізичною навантаженням. Завдяки статевому акту людина тренує м\’язи рук, грудей, сідниць і ніг. Секс вранці вчені зіставляють з 30 хвилинами вправ, він замінює ранкову зарядку. Фахівці також відзначили, що сексуальні контакти призводять до навантажень серцево-судинної системи, що, у свою чергу, небезпечно для деяких людей у ​​вечірній час.

Однак багато фахівців роблять акцент на зниженні статевої активності останнім часом. Професор Девід Шпігельхалтер і група вчених з Кембріджського університету довели, що залежність людей від інтернету негативно відбивається на якості інтимного життя населення планети.

Дані, зібрані експертами, показують, що сьогодні середньостатистична пара займається сексом всього три рази на місяць. Ще 14 років тому цей показник досягав чотирьох інтимних контактів, а в 1990 році — п\’яти.

Фахівці вважають, що кількість часу, присвяченого спілкуванню з партнером, скорочується через мобільних гаджетів і залежності людини від соціальних мереж.

Читати також:
Чи йдуть з великого сексу після 40 років?
Як не зганьбитися в ліжку
Чим корисний секс?
Як перетворити жахливий секс з чоловіком в незабутній