Як перетворити жахливий секс з чоловіком в незабутній

У вас, здавалося б, ідеальний чоловік — заробляє гроші, піклуватися про вас, в захваті від вас його батьки … Загалом, любов повним ходом. А ось секс жахливий. Здавалося б, це дрібниця порівняно з усіма достоїнствами чоловіка, проте все-таки не те.
КРОК 1
БУДЬТЕ ОДИН З ОДНИМ ЧЕСНИМИ

Як не крути, якщо ви вже побудували сім\’ю, а з сексом довгий час не ладиться, значить спочатку чесними один з одним ви не були. Зрозуміти ваС можна — ви берегли самооцінку і самолюбство вашого партнера, проте рано чи пізно цю делікатну тему підняти все-таки треба. Краща можливе формулювання в цьому випадку — «коханий, ти, зрозуміло, розумієш, що секс — не одна з кращих граней наших відносин. Ти повинен знати, що задоволення я не отримую, однак разом ми зможемо вирішити і цю проблему ». Зрозуміло, не розраховуйте на те, що цей «мудрий» текст чоловік прийме із захопленням, проте він хоча б буде знати, що ви готові йому допомагати і підтримувати.

КРОК 2
ХВАЛІТЬ ЧОЛОВІКА ЗА МЕЖАМИ СПАЛЬНІ

{PAGEBREAK}
Якщо ви вирішили боротися з цією проблемою, дайте своєму чоловікові упевненість в тому, що крім ліжка вас все в ньому влаштовує. Таким чином мотивація для ньго щось змінити стане більшою. Якщо ваші закиди стосуватимуться ще й відсутності грошей і невимитого посуду, він легко може в собі закритися.

КРОК 3
ГОВОРІТЬ ПРО СЕКС ВІДВЕРТО

Психологи і сексологи вже давно в один голос твердять про те, що про те, що вам не подобається в сексі, потрібно говорити. Інша справа, що робити це треба максимально делікатно й акуратно. Причому, краще це робити на місці, «не відходячи від каси». Найкраще перетворити це в якусь гарячу і захоплюючу сексуальну гру.

Читати також: Три аргументи на користь сексу з чоловіком

КРОК 4
ВІДЗНАЧАЙТЕ ПОХВАЛОЮ КОЖНУ ДРІБНИЦЮ

Не потрібно стримувати себе. Чоловікові необхідно бачити, яке задоволення ви отримуєте, коли він старається і працює над собою в ліжку. Повірте, від цього йому захочеться «працювати» ще старанніше і активніше. Пам\’ятайте також і про те, що зараз він думає не про своє задоволення, а про ваше.

КРОК 5
НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ФАХІВЦІВ

Почекайте 2 місяці. Якщо за цей час ситуація не змінитися, умовте чоловіка звернутися до досвідченого фахівця. Підтримайте свого чоловіка, адже говорити про свої проблеми з іншою людиною — це дуже серйозний і важкий для нього крок. Тому, виконуючи п\’ятий пункт, особливо ретельно виконуйте і попередні 4.
{PAGEBREAK}
Тепер ви знаєте, що миритися з проблемами не потрібно. З ними треба боротися. Не бійтеся відверто говорити зі своїм чоловіком — ви ж пообіцяли колись бути разом і в горі, і в радості. Так нехай же радості у вас буде набагато більше!