Чим корисний секс?

Всі це роблять. Хтось більше, хтось менше, але, так чи інакше, сексом займаються всі статевозрілі люди. Однак, мало хто замислювався — чи корисний секс? А якщо так, то чим?

Худнемо без дієт

Секс — це просто панацея для тих, хто не хоче виснажувати себе голодуванням і витрачати гроші на походи в тренажерний зал. Чим більш ви активні під час сексу, тим краще. Під час фрикційних рухів робота нашого серця частішає. Калорії йдуть самі собою.

Давно доведено, що часта зміна поз підвищує загальну гнучкість і допомагає тримати м\’язи в тонусі. У кожній позиції задіюються свої групи м\’язів, наприклад в позі «наїзниці» це таз і сідниці — найбільш проблемні місця багатьох панночок.
{PAGEBREAK}
Якщо ви вирішите пройтися по «Камасутрі», то гнучкість гімнастки і фігура моделі гарантовані! Всього півгодини активного сексу замінять вам той же час, проведений на біговій доріжці — відмінне кардіо навантаження!

Замість ситного обіду

Крім усього перерахованого вище, заняття сексом сприяє виробленню серотоніну в організмі. Що це нам дає? Відчуття насичення і розслаблення! 30-40 хвилин сексу рівносильні смачному щільному обіду. Тепер не проблема відмовитися від їжі «після шести », досить дочекатися свого партнера з роботи.

Секс і краса

Естроген — шлях до жіночої краси. Ця речовина виробляє жіночий організм під час сексу. Сприяє це поліпшенню шкіри, нігтів і волосся. Не дарма підліткові прищі проходять у багатьох з початком статевого життя. У чоловіків у свою чергу підвищується вироблення тестостерону — статевого гормону.

Крім статевого потягу, тестостерон відповідає за м\’язи і міцність кісток. Представники сильної статі, які віддають перевагу не стримувати статеву активність, самі того не підозрюючи займаються ще й профілактикою інфаркту. Серце працює, серцевий м\’яз зміцнюється, а ось ризик виникнення серцевих проблем знижується в рази!

Скажи «Ні!» Депресії
{PAGEBREAK}
І тут не обійшлося без гормонів. Мало хто чув про такого помічника наших нервів — простогладін. І звучить приємно, і запам\’ятовується легко, а вже який він корисний! Єдиний мінус, що випробувати на собі його ефект можуть тільки дами, що займаються незахищеним сексом.

Міститься цей гормон в спермі, відповідно потрапити він може в жіночий організм тільки через стінки піхви, або при оральному сексі. Цей гормон робить представниць прекрасної статі спокійними і врівноваженими. З кожною новою порцією жінка буквально осягає дзен!

Тим же шляхом (через стінки піхви), вона віддає своєму партнеру естроген, який запобігає утворенню тромбів і зміцнює стінки судин.

Курці, які ведуть активне статеве життя, живуть в рази довше курців, що віддають перевагу тихому відпочинку біля телевізора.

Ще одна причина, чому саме секс є антидепресантом — статеві гормони. А точніше можливість їх «викинути» в кров під час статевого акту. Ще дідусь Фрейд говорив нам про сублімації — перемиканні з одного психічного стану на інший. За браком сексу ми якраз таки сублімуючись, виплескуємо гормони що накопичились, частіше в скандалах, нервових зривах, бурхливих емоціях. Регулярний статевий акт дає розрядку, нам простіше справлятися зі стресовими ситуаціями і бути господарем своїх емоцій.

Ще слово про гормони

Ендорфін, він же природний наркотик. Організм виділяє його під час занять спортом. Він дає нам відчуття блаженства і приємності. Саме він дозволяє нам досягти оргазму. Це загальновідомі факти, але мало хто знає, що чим вище показник ендорфіну в крові, тим міцніше наш імунітет. Так навіщо викидати гроші на імуностимулятори, якщо можна просто кілька разів на тиждень придаватися утіхам з коханим і забути про ГРИП та ГРВІ ?!

І останній, але не за значенням, гормон — окситоцин. Він володіє знеболюючим ефектом. Увага! Відмовки на кшталт «хворої голови» не актуальні! 15 хвилин якісного сексу і від головного болю не залишиться й сліду! Навіть менструальні болі відступають під дією цього гормону. Доведено, що регулярний секс дозволяє підтримувати рівень окситоцину на потрібному для організму рівні, а це в рази знижує больовий поріг, як у представників сильної, так і слабкої статі.

Увага! Не перестарайтеся!
{PAGEBREAK}
Як би нам того не хотілося, але сексу буває багато. Особливо для чоловіків. Так влаштовані наші захисники, що не кожен може витримати тривалий нічний марафон, а тим більше, кілька разів поспіль! Більшості чоловікам необхідна невелика пауза для відновлення сил.

Період його індивідуальний і залежить від статевої конституції нашого обранця. Чим слабкіше дана конструкція у чоловіка, тим більше проблем може йому принести ненаситна партнерка. Слабкість, піт, задишка … Брррр!

І не варто напихати улюбленого стимуляторами типу «Віагри», досить просто знайти компроміс між своїми потребами та його можливостями. На сьогоднішній день існує маса «іграшок» і «замінників», які можна використовувати спільно з партнером. До речі, це допоможе привнести родзинку у відносини.

Секс не тільки приємний, але і вкрай корисний, головне знати міру і не перестаратися. І не забувати, що секс — лише знаряддя в ваших руках, результат же залежить повністю від вас.