Як не зганьбитися в ліжку

Дивно, але, виявляється, в ліжку навіть найкращий секс можна зіпсувати однією несерйозною дрібницею. Про те, що це за «підводні камені», і як перетворити «сухий», буденний секс на справжнє мистецтво, ми вам сьогодні й розповімо.

Не відмовляйтеся від прелюдії

Якщо ви думаєте що іншого способу створити сексуальний настрій окрім як 3:00 години робити масаж під «9 з половиною тижнів» немає, то глибоко помиляєтеся. Головне — не стояти хто зна ким, якщо від вас жадають ласки, ваша мужність від вас нікуди не дінеться. Здавна існує ціла маса прийомів зваблювання начебто банального масажу плечей. Не дарма ж розігріте блюдо смачніше, ніж холодне.

Не захоплюйтеся «брудними бесідами»

{PAGEBREAK}
Рольові ігри — це для різноманітності навіть добре, але не дай вам Бог затягнути ці розмови. «Ти брудна дівчисько?» … «Я тебе покараю» … «Скажи, що ти цього хочеш, проси мене» … «Твої бажання брудні?» Ну що це за допит з пристрастю або того краще — озвучка всього, що відбувається … Краще не змагатися в ораторському мистецтві, а відразу перейти до справи і довести що ви насправді можете!

Читати також:
Як перетворити жахливий секс з чоловіком в незабутній

Будьте вдячні

Меркантильність тут не при чому. Але в питаннях сексу, отримуючи щось, бажано було б щось і повернути. Егоїстів в ліжку дами не люблять. Тому якщо ви хочете отримати хороший відгук з боку жіночої статі, будьте ласкаві не тільки брати, але й віддавати натомість.

Не записуйте всіх під одну гребінку

Двох однакових жінок не буває, тому не потрібно розраховувати на те, що прийоми, від яких мліла ваша колишня, виявляться такими ж ефективними і з новою партнеркою. Аналізуйте мову тіла жінки, демонструйте вміння. Якщо їй щось не подобається — не намагайтеся її переконувати, а пробуйте щось нове.

Не перестарайтеся

Пара пристрасних танців — це одне, а танцювальний марафон — це вже інше. Занадто затяжний секс не набагато краще занадто короткого, він навіть може перекрити весь попередній позитив. Тому намагайтеся імпровізувати в міру.

Тепер ви знаєте про п\’ять основних помилок, які чоловіки найчастіше допускають в сексі. Намотайте їх на вус — і рівних вам в ліжку не буде!