Чи йдуть з великого сексу після 40 років?

40 років — такий хороший вік! Все знаєш і вмієш. Звідки ж тоді беруться проблеми в інтимному житті? Основна проблема, з якою до лікарів звертаються подружжя цієї вікової категорії, — зниження бажання сексуальної близькості. І фахівці починаємо з\’ясовувати причини.

Причини проблем в інтимному житті чи однакові для чоловіків і жінок?

Ні. Більш того, зниження сексуального бажання може виникнути тільки в одного партнера. Наприклад, у чоловіка накопичуються фізіологічні проблеми, звужуються судини, змінюється гормональний фон … Все це веде до збоїв в сексуальному житті. До того ж, якщо ми говоримо про сорокарічних, у них стаж сімейного життя солідний: звик до партнерrки, не все так гостро, як колись … Та й раніше, в молодості, як було? З однією не вийшло, спробував з іншою, з третьою. Зараз, станься осічка — страшно. А якщо, скажімо, партнерка і не влаштовує повністю, які варіанти? Піти? Куди? У повторний шлюб? Заново починати відносини, доглядати … А років щось не 20! У 40 хочеться стабільності. З іншого боку — і щастя хочеться. І начебто час є, ще нестарий. Пережити такі муки чоловікові непросто.

У жінки пік сексуальності — якраз у 35-40 років, коли життя перестає крутитися тільки навколо дитячого ліжечка. У неї, до речі, свій «мильон мук» в цей період, вона теж хоче забутися в любові … І на піку своєї сексуальності може відчути себе незадоволеною інтимним життям.
{PAGEBREAK}
Що ж робити? Шукати вихід. Секс, по суті, це індикатор відносин в парі. Подружжя можуть роками не усвідомлювати, що у них проблеми у відносинах. Спочатку думається: а, у всіх так, може, це норма … А потім приходить розуміння: щось не так. Потрібно вчасно вирішувати внутрішні психологічні проблеми, не ховати голову в пісок від сформованої ситуації.

Чи працюють в даній ситуації стандартні прийоми — красива білизна, домашній стриптиз? Працюють, але якщо душу вкладати. Хороший секс — це все-таки чуттєвий секс. Як його повернути? Самостійно або за допомогою психологів розкрити в собі резерви для відносин. Не інтелектуальні, а людські. І не зневірятися. Як фахівець запевняю: є багато сорокарічних пар, в яких відносини пішли на підйом. Головне — хотіти поліпшити ситуацію. Проблеми в інтимному житті — не вирок.

Читати також:
Чим корисний секс?

3 важливих правила для тих, хто хоче зберегти любов і інтимну близькість

1. Жінки помиляються, вважаючи, що слова захоплення потрібні тільки їм. Чоловік така ж жива людина, йому важливо знати, що його люблять.

2. Жінці потрібні освідчення в коханні, докази її протягом усього життя! І якщо чоловік розумний, він буде це робити. І все відіб\’ється, як у дзеркалі.

З. Миріться завжди перший (ою). Не торгуючись! Зробіть крок назустріч. Розумний — завжди першим … Не потрібно дорогих подарунків, але раз на рік. Вражають навпаки дрібниці, за якими ховається любов: SMS-ка посеред дня або чухання за вушком, коли спиш.