Як правильно поводитися під час пологів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно поводитися під час пологів

Як правильно поводитися під час пологів

Навіть у «вільні 60ті» минулого сторіччя чоловіків безперешкодно в пологовий зал не пускали. Сьогодні ж отці все частіше прагнуть бути присутніми при пологах. Колись їх просили про це жінки, сьогодні ж чоловіки проявляють ініціативу самі. Не так давно в Чикаго жінка так хотіла, щоб чоловік був в такий відповідальний момент поруч з нею, а не в коридорі, що коханий, щоб медики їх не розлучили, наручниками прикував себе до каталки, на якій дружину везли в пологовий зал. Тому ми вам проведемо короткий інструктаж для чоловіків щодо того, як необхідно поводитися, коли дружина народжує.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
Продумайте все заздалегідь

Ще до пологів ретельно продумайте свою участь. Як ви відчуваєте себе, думаючи про це? Може, ваша партнерка хоче, щоб вас там не було або була якась інша близька людина? Дружина просто цього чекає або ви для себе хочете отримати новий досвід? Якщо ви в собі не дуже впевнені, обов'язково пройдіть курс з допологової підготовки. На таких заняттях «майже батьки» діляться своїми емоціями і радять таку форму підготовки іншим татам.

КРОК 2
Будьте готові відіграти ключову роль

На будь-якій стадії пологів ви можете зіграти ключову роль. І справа не тільки в тому, що поряд з чоловіком жінка відчуває себе впевненіше, а ще й у практичній ролі, яку може відіграти представник сильної половини людства. Приміром, ви заздалегідь можете навчитися робити спеціальний знеболюючий масаж. Спробуйте до пологів деякий час підтримати улюблену в позі, в якій вона буде народжувати. Потім вам легше буде зорієнтуватися.

Читати також:
Як розрахувати очікуваний термін пологів
Вузький таз і вагітність. Міфи і правда
Пологи. Як правильно тужитися

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно поводитися під час пологів
20-09-2015
Кулькість читачів: 1781