Вузький таз і вагітність. Міфи і правда » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Вузький таз і вагітність. Міфи і правда

Вузький таз і вагітність. Міфи і правда

Існує ціла безліч легенд про те, що наявність вузького тазу у майбутніх мам ускладнює процес жіночих пологів в рази, але ось виносити малюків таким жінкам, навпаки, простіше, ніж власникам широких стегон. Поки ви в паніці не побігли до дзеркала, ми розповімо вам що таке «вузькі стегна» і як з ними народити і виносити здорову дитину.

КРОК 1
Обсяг стегон ні до чого

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Наявність модельних параметрів - зовсім не гарантія того, що таз у вас вузький. Ширину тазу в цьому випадку визначаєте не ви сантиметром, а гінеколог спеціальним приладом - тазомером ще в день вашого становлення на облік. За допомогою даного приладу лікар визначає приблизний розмір кісткового кільця вашого малого таза. Іноді з'ясовується, що його розміри менше норми. У цьому випадку розглядається варіант кесаревого розтину, оскільки головка малюка просто не зможе опуститися до дна таза. Це явище і називається «вузьким тазом».

КРОК 2
Поставтеся до проблеми серйозно

Потрібно бути готовою до того, що важкі пологи - це далеко не основна небезпека, пов'язана з вузьким тазом. Серед небажаних наслідків під час вагітності та пологів можуть бути передчасне вилиття навколоплідних вод, аномалії передлежання і гіпоксія плоду, випадання петлі пуповини, слабкий розвиток пологової діяльності, розрив матки, внутрішньочерепна травма плоду і навіть висхідна інфекція під час пологів. Але не сприймайте це як діагноз. Просто пам'ятайте, що з діагнозом «вузький таз» вам потрібно особливо уважно ставитися до своєї вагітності.

КРОК 3
Пам'ятайте, що вузький таз - не вирок
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Вузький таз і вагітність. Міфи і правда
16-09-2015
Кулькість читачів: 1942