Як правильно ремонтувати тріщини на лобовому склі автомобіля

На склі з\’явилася тріщина? Не біда! Зробимо! Вам доведеться купити в магазині автокосметики або на авторинку спеціальний набір для подібного виду робіт, куди входить свердло з алмазним наконечником, набір пластинок і прозорий клей, коефіцієнт заломлення якого максимально близький до скла. А от про те, що робити далі, ми сьогодні вам розповімо.

КРОК 1
Не допустіть зростання тріщин

Якщо від «зірочки» на склі пішли в сторони тріщини, потрібно не дати їм рости далі. Для цього на відстані одного-двох міліметрів в кінці кожної з тріщин, у бік їх розвитку, потрібно просвердлити маленькі отвори не через всю товщину скла, висвердлювати які потрібно тільки до першого прошарку триплекса так, щоб висвердлити зовнішній шар. За допомогою легкого постукування доведіть тріщину до кінця отвору — і ви можете бути впевнені, що далі вона йти не буде.

КРОК 2
Займіться «зірочками»

Другий етап — обробка «зірочок». Їх потрібно розсвердлити таким чином, щоб крихт не залишалося.

КРОК 3
Наклейте пластинки
{PAGEBREAK}
Після того, як ви замаже клеєм всі тріщини, «зірочки» і отвори, наліпіть зверху пластинки з набору і гарненько все це діло висушіть. Для сушіння відмінно підійде ультрафіолетова лампа. Інакше навіть під прямими сонячними променями клей буде сохнути повільно.

Читати також:
Як правильно відкачати бензин з автомобіля
Як замінити склопакет, що тріснув?

КРОК 4
Видаліть залишки

Коли клей висохне, лезом зріжте залишки пластинок.

Ось і вся коротка інструкція про те, як відремонтувати тріснуте скло. Якщо ви все зробите правильно, то тріщини будуть трохи помітні тільки в сонячну погоду і під певним кутом.