Як поводитися, якщо жінка багато говорить

Що робити, коли жінка каже? Слухати. Але буває, що слухати вже сил немає, а улюблена і не думає «закругляти» свою промову. Якщо ви прямим тексом обвинуватите дружину в зайвій балакучості, вона на вас образиться і вирішить, що ви її більше не кохаєте. Як же треба чинити, якщо всі достоїнства вашої улюбленої перекриває язик без кісток, ми сьогодні вам розповімо.

КРОК 1
Розберемося в причинах

Всупереч стереотипам, чоловіки говорять не менше жінок. Різниця полягає тільки в тому, навіщо і коли вони говорять. Так, чоловіки починають говорити, щоб обмінятися думками зі співрозмовником або просто висловити свою точку зору з конкретного питання, оголосити прийняте рішення або запропонувати рішення хвилюючої проблеми.

Жінки ж відкривають рот часто для того, щоб висловити свої враження і почуття з якогось приводу, обмінятися враженнями і почуттями з метою емоційно розрядитися, або щоб знайти рішення проблеми. Притому в цей момент вони вголос промовляють все що приходить в голову. А якщо через незнання і дурості дати жінці пораду, вона гордо заявить що впорається самостійно. Дійсно, щоб знайти потрібне рішення, дівчині потрібно «подумати вголос».

КРОК 2
Проявіть співучасть
{PAGEBREAK}
Першим ділом скажіть коханій про те, що повністю поділяєте і розумієте її почуття. М\’яко запитайте, чим ви можете допомогти їй в даний момент: «Люба, я прекрасно розумію твоє занепокоєння. Чим я можу допомогти тобі в цій ситуації? «

КРОК 3
Слухайте

Уважно слухайте дружину. Не дивіться при цьому телевізор або у вікно, не читайте газету. Краще дивитися улюбленій в очі. Доведено, що візуальний контакт сприятиме вашому взаєморозумінню.

КРОК 4
Робіть ставку на емоції

Читати також:
Як сподобатися чоловікові?
Як правильно поводитися з колишнім

Не забувайте надавати улюбленій емоційну підтримку. Міцно обіймайте дружину, зізнавайтеся в коханні, викликайте своє схвилювання щодо цієї ситуації, і не забувайте говорити, що вірите в дружину і в те, що все буде добре. Вона знайшла рішення? Похваліть її!

Кажуть, щоб бути щасливою з чоловіком, його потрібно трохи любити і дуже сильно розуміти. Щоб бути щасливим з жінкою, її потрібно дуже сильно любити і навіть не намагатися зрозуміти. Прислухайтеся до наших порад — і все буде добре!