Як розрахувати очікуваний термін пологів

Здається, з наближенням дня пологів, особливо в останні місяці вагітності, жіноча паніка тільки зростає. Виникає маса лже-«пора», жінки відмовляються навіть на секунду відпускати чоловіка від себе. Але так, же не можна! Про те, як хоч приблизно обчислити термін ваших майбутніх пологів, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
ДІЗНАЙТЕСЯ НОРМУ

Зазвичай повна, нормальна вагітність триває від 38 до 42 тижнів. Жінці краще знати приблизний день пологів, щоб як мінімум спокійно планувати будь-які заходи в період вагітності. Однак не варто забувати і про те, що часто визначенню передбачуваного терміну пологів (ПТП) заважають суб\’єктивні обставини, і ви повинні про це знати.

КРОК 2
НЕ ЧЕКАЙТЕ ТОЧНОСТІ ДО ДНЯ

{PAGEBREAK}
Як показують дослідження, в точно визначений день народжують тільки чотири жінки зі ста. У більшості передбачуваний термін коливається в два тижні в ту чи іншу сторону. Пам\’ятайте, лікар визначає тільки приблизну дату пологів.

КРОК 3
Спробувати визначити ТЕРМІН

Щоб розрахувати приблизний термін пологів, додайте 7 днів до дати початку вашої останньої менструації. Потім від отриманого дня відніміть 3 місяці — і дата «через рік» після цієї і буде приблизними днем ​​ваших пологів. Наприклад, якщо остання менструація починалася 11 травня, то ви отримаєте 18. мінус три місяці-18 лютого.

Ось бачите як просто! Головне не панікуйте. Як би там не було, народження дитини все одно стане найкращим днем ​​у вашому житті.