Як зберегти вагітність, якщо у вас загроза на викидень

Незважаючи на те, що у своїй свідомості жінка «ідеалізує» свою вагітність. Однак дуже рідко весь цей процес проходить гладко. Проте загроза викидня — це зовсім не вирок. Проте, як у цьому випадку зберегти здорову дитину, ми сьогодні вам і розповімо.

КРОК 1
Йдіть до лікаря

Як тільки ви відчуєте сильний біль і зрозумієте, що є загроза викидня, негайно йдіть до найближчої лікарні або зверніться до свого лікаря. Поки ви очікуєте прийому, по можливості ляжте в кріслі і підніміть вгору ноги. Це не зможе попередити викидень, проте допоможе вам впоратися з болем.
{PAGEBREAK}
КРОК 2
Не панікуйте

Не варто сіяти паніку. Переважна більшість жінок, які під час колишніх вагітностей мали кров\’янисті виділення, вагітність все-таки доносили до кінця.

КРОК 3
БОРІТЬСЯ ЗІ СИТУАЦІЇ

За останні двадцять років вплив стресу на наше життя істотно збільшився. Він може як спонукати нас до хорошого (позитивний стрес), так і послабити наші сили і змусити втратити контроль над ситуацією (негативний стрес). Це залежить від нашої реакції та вміння його побороти. При неправильній нашій поведінці стрес може істотно нашкодити людині і навіть спровокувати психічне виснаження.

Читати також:
Як визначити, що ви вагітні?
Вагітність і зайва вага. Норми збільшення ваги під час вагітності

Під час вагітності стрес може бути результатом мінливого жіночого настрою. Як результат, вона може почати страждати на безсоння або втратити апетит. А для здоров\’я дитини вкрай важливо щоб мати вміла справлятися зі стресом.

Ось і всі поради, які вам потрібно знати, щоб зберегти малюка. Як бачите, все досить просто і наші «три кроки» в черговий раз доводять, що здорові діти народжуються у здорових мам.