Як визначити, що ви вагітні?

Є певні ознаки, які можуть бути показником того, що жінка вагітна. Крім того, що відсутня менструація, може з\’явитися ранкова нудота, дратівливість до раніше улюблених речей, бажання постійно спати. Крім того, може відбуватися набухання грудей, зміняться смакові переваги, спостерігатимуться часті позиви до сечовипускання, як вдень, так і вночі.

Хоча це не привід вважати про те, що ви дійсно вагітні. Це можуть бути ознаки зовсім інших проблем. Для підтвердження того, що ви вагітні, краще здати аналізи, або купити тести на вагітність, пройти обстеження на УЗД, яке допоможе більш точно визначити настання вашої вагітності.

1 спосіб
Перший спосіб найпростіший, він може визначити настання вагітності після одного дня затримки місячних. Купити в аптеці тести, зібрати необхідну кількість ранкової сечі і самостійно проробити аналізи.
{PAGEBREAK}
Для більш точного результату, краще використовувати до трьох тестів. Незважаючи на те, що вони зовні відрізняються, у них всіх один принцип дії. Той препарат, який знаходиться на платівці, взаємодіє з гормоном, який з\’являється в організмі при настанні вагітності. При розпаді він потрапляє в сечу. Тому й потрібна вона для аналізу.

2 спосіб
Вимірювання температури. Припустимо, менструація в потрібний день не з`явилася, тоді на наступний ранок, ви повинні виміряти температуру за допомогою медичного термометра. Вводиться він в анальний вхід на 2 см. І витримується до 7 хвилин.

Процедура ця проводиться протягом певного часу, щоранку після прокидання, не встаючи з ліжка. Температура більше 37 градусів, це говорить про те, що ви можливо вагітні. Але буває й так, що при більш низькій температурі може бути вагітність. Але це може бути в тих випадках, коли існує загроза на переривання цієї вагітності.

3 спосіб
Здати аналіз крові — це третій, напевно, більш складний, і, тим не менш, достовірний спосіб визначення бажаної вагітності. Його суть полягає в тому, щоб виміряти рівень гормонів в лабораторних умовах.
{PAGEBREAK}
За допомогою нього визначається рівень спеціального гормону, з якого можна дізнатися про терміні вагітності на теперышный час. Він більш необхідний у тих випадках, коли хочеться визначити настання вагітності вже після 10-ти діб затримки місячних.

4 спосіб
Використання ультразвукового дослідження, який є одним з достовірних способів для виявлення вагітності. Проводити дане дослідження краще через 20 днів після можливого зачаття.

Дане дослідження проводиться двома способами:

— звичайним методом;
— через піхву.

Другий метод більш достовірний, допомагає визначити позаматковий розвиток вагітності. Але він поганий тим, що може нашкодити самій вагітності, і тоді відбудеться викидень.

Якщо жінка виявила, що вона вагітна, в цьому випадку їй потрібно піти до лікаря гінеколога. Він призначить конкретні аналізи, а після необхідно буде спостерігатися у дільничного лікаря весь період вагітності, безпосередньо до початку самих пологів.