Як вибирати б/у автомобіль

Не всі можуть дозволити собі улюблений автомобіль прямо з салону. А ось б/у — дуже може бути. Та й якщо ви тільки сіли за кермо, купувати новеньку «красуню» не бажано. Можна написати величезну статтю про вибір такої машини, але щоб вас не обтяжувати, ми зупинимося на ключових моментах, які обов\’язково вам знадобляться.

КРОК 1
Визначтеся між іномаркою і чудом вітчизняного виробника

Тут все дуже просто. Якщо у вас в кишені більше п\’яти тисяч доларів, обов\’язково беріть іномарку. Менше? Що ж, задовольняйтеся машиною вітчизняного виробництва.

КРОК 2
Визначтеся між новою та старою машиною

Як тільки нова машина виїде з салону, її ціна миттєво впаде на 10 відсотків. Гарантія на нову машину буде діяти тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся обслуговуватися у дилера. А це задоволення досить не дешеве.

КРОК 3
Визначитеся із країною-виробником

Вибираючи країну-виробника, подумайте, перш за все, про те, які пріоритети ви перед собою ставите. Краще співвідношення якості та ціни ви знайдете в корейських і японських машинах. (Там до речі можна знайти достатньо непогані праворульні варіанти). Якщо ви плануєте надалі продати машину, то найкраща ліквідність у машин з Японії та Німеччини. Франція — лідер у показниках ергономіки салону, «козир» США — плавність ходу. Для вас визначальний фактор — надійність транспортного засобу? Тоді вибирайте транспортні засоби з Японії та Швеції.

Читати також:
Як знизити витрати палива?
Як вибрати старий автомобіль?
Як визначити реальний пробіг автомобіля?

КРОК 4
Визначтеся між пошуком у своєму місті та замовленням із-за кордону
{PAGEBREAK}
У Києві хороші пропозиції бувають не часто — від п\’яти до десяти разів на місяць. Пам\’ятайте, що ви повинні користуватися послугами виключно компаній з відмінною репутацією або знайомих гонщиків.

КРОК 5
Визначтеся з основними положеннями

Якщо говорити загалом, то кондиціонер обійдеться вам в додаткову тисячу доларів, литі диски — в 200, сигналізація і музика — ще по сто. Однак якщо ви бажаєте заощадити, тут також є свої варіанти. Трьохдверна машина буде коштувати на п\’ятсот доларів дешевше, на 400 доларів щорічно ціна зменшується за перебування машини в країні, наявність правого керма знижує ціну на 20 відсотків, ще по 10 — дизель і участь у ДТП. І пам\’ятайте про те, що не фарбованих б/у машин майже не буває.

Як бачите, просто і зрозуміло. Прочитайте наші поради — і ви не помилитеся з вибором транспортного засобу.