Як вибрати старий автомобіль?

Вибрати підтриманий автомобіль — завдання не з легких, так що бажано здійснювати покупку машини разом з фахівцем. Якщо ж ви тільки шукайте автомобіль для покупки, то враховуйте важливі нюанси: де придбати, як уникнути можливі ризики, як правильно оглянути купується авто.

Авторинок

Сьогодні існує досить багато різних способів купівлі автомобіля, який вже був у вжитку. Можна відправитися на автомобільний ринок (він є практично в будь-якому місті), там придивитись стару машину.

Ось тільки купівля автомашини на подібних ринках пов\’язана з ризиком — без цього, на жаль, не обійтися. З можливими ризиками ви можете ознайомитися нижче.

Ризики при купівля авто на авторинку

По-перше, при купівля старої машини на авторинку, ви здійснюєте з продавцем угоду купівлі-продажу, немає жодних гарантій, що вам надали на авто справжні документи!
{PAGEBREAK}
По-друге, нерідко виникають невідповідності комплектації машини по документу і по факту.

По-третє, ставити придбану машину на облік вам доведеться самостійно, та й усією документацією займатися треба буде саме вам. Хтось віддає перевагу не мучатися з усіма цими документами — можна оформити генеральну довіреність, але у цього способу є ряд ризиків і досить-таки істотних недоліків. Минулий володар автомобіля може відкликати таку довіреність в будь-який момент. Тоді ви втратите і машину, і грошові кошти, які заплатили за неї.

Пошук авто б / у через інтернет

Досить відкрити будь-який пошуковик, вбити в нього потрібну модель автомобіля і його марку. Цей спосіб придбання вживаного авто на сьогоднішній день вважається найпоширенішим. Переваг у цього способу предостатньо: ви заощадите свій особистий час, зможете подивиться які продаються автомобілі в інших містах, порівняйте характеристики з цінами. Це дуже зручно!

Все частіше і частіше люди починають здійснювати великі покупки саме через всесвітню павутину. Ось тільки даний спосіб теж, на жаль, пов\’язаний з ризиками, притому чималими. Ви ризикуєте нарватися на шахраїв, які продають викрадені авто або які побували в серйозних аваріях.

Купівля в спеціалізованому магазині

Якщо ви бажаєте себе убезпечити від усіляких ризиків, то зробіть купівлю автомобіля з пробігом в спеціалізованому автомобільному салоні. Купуючи машину в такому автосалоні, ви будете впевнені, що документи на транспортний засіб у порядку, стан товару відповідає заявленому.

Якщо ж авто з салону було привезено з-за кордону, то і тут ви можете не сумніватися — салон зобов\’язаний надати договори, документи з митниці, сам поставить авто на облік — вам не доведеться займатися всією цією паперовою тяганиною. Так що якщо ви цінуєте свій вільний час і не хочете наштовхнутися на шахраїв, то даний спосіб купівля авто саме для вас!
{PAGEBREAK}
Огляд автомобіля

Зі способом купівлі ви визначилися? Модель і марку вибрали? Тоді настав час приступати до перевірки документів на авто. Далі огляньте кузов і автомобільний салон. Вивчіть кузов на наявність сколів, подряпин, тріщин, вм\’ятин, огляньте стан фарбування. У салоні ж всі кнопки, ручки і перемикачі повинні бути в робочому стані.

Наступний ваш крок: огляньте двигун, перевірте, що у авто знаходиться під капотом. Там шукайте сліди рідин і масла. Перевірте гвинти клапанної коробки на справність: чи не зірвана чи там різьблення, як вони затягнуті. При огляді радіатора не повинно бути виявлено слідів бруду, іржі. Також огляньте і вихлопну трубу — там теж має бути відсутня іржа, сліди нагару.

Бажано загнати автомобіль на СТО, там фахівці ретельно його оглянуть з усіх боків. Якість підвіски треба перевірити обов\’язково. Прослідкуйте, щоб при їзді автомобіль «не тягнуло» в сторони. Вас влаштував стан обраної машини? Тоді пора вирушати в ДАЇ на переоформлення документів.

Вдалої вам покупки!