Як стати привабливішими в жіночих очах

Що коїться в голові жінки? Це вічна загадка. Як їм сподобатися? Це питання, століттями хвилює чоловіків. Однак ми спробуємо дати вам кілька порад, які зроблять вас привабливішими в жіночих очах.

КРОК 1
Вибирайте стрижки середньої довжини

Жінки кажуть, що в чоловіка має значення довжина … волосся. Так, занадто короткі, як і дуже довге волосся «а-ля шістдесяті» діють на прекрасних дам відштовхуюче. Вони люблять акуратно пострижених чоловіків з волоссям помірної довжини. Якщо ви не розумієте, як вибрати зачіску, яка підходить саме вам, зверніться до досвідченого стиліста, він здатний з будь-якого волосся зробити «цукерку». Жінки вважають, що з вміло обраною зачіскою шанси на їхню увагу істотно зростають.

КРОК 2
Будьте холодними

Деяких представниць прекрасної статі страшно притягує до чоловіків їх холодність і незворушність. Зрозуміло, якщо дівчина подобається, і ви хочете з нею познайомитися, такий імідж зберегти вкрай складно. Швидше за все, під «холодністю» дівчата мають на увазі стриманість у прояві почуттів. Не кидайтеся до ніг дівчини буквально «з порога». Не варто опускатися до відкритого підлабузництва і обіцяти дівчині цілувати пісок, як тільки вона на нього ступить. Великі шанси того, що вона почне витирати об вас ноги.
{PAGEBREAK}
Будьте ввічливі і доброзичливі, проте пам\’ятайте про власну гідність. Красива дівчина — не привід ставати розмазнею. У світі мільйон красивих дівчат.

Читати також:
Як жінці стати мудрою?

КРОК 3
Експериментуйте

Не забувайте експериментувати. Пам\’ятайте, що якщо жінка почала інакше на вас дивитися, ви потрапили в точку! Як варіант, змініть ваш костюм на елегантний і модний. Спробуйте трохи розстебнути сорочку. Станьте загадковіше — надягніть сонцезахисні окуляри або обтягуючі джинси. Скажіть самому собі про те, що ви привабливий чоловік і будь-яка жінка зазнала б неймовірної насолоди після заняття сексом з вами.

Більше впевненості, панове! Успіх у жіночої статі у ваших руках! Рекламуйте свої переваги, перераховуйте який ви розумний і перспективний — і жінка не зможе залишитися байдужою!