» » Як стати привабливішими в жіночих очах

Як стати привабливішими в жіночих очах

Що коїться в голові жінки? Це вічна загадка. Як їм сподобатися? Це питання, століттями хвилює чоловіків. Однак ми спробуємо дати вам кілька порад, які зроблять вас привабливішими в жіночих очах.


КРОК 1
Вибирайте стрижки середньої довжини

Жінки кажуть, що в чоловіка має значення довжина ... волосся. Так, занадто короткі, як і дуже довге волосся «а-ля шістдесяті» діють на прекрасних дам відштовхуюче. Вони люблять акуратно пострижених чоловіків з волоссям помірної довжини. Якщо ви не розумієте, як вибрати зачіску, яка підходить саме вам, зверніться до досвідченого стиліста, він здатний з будь-якого волосся зробити «цукерку». Жінки вважають, що з вміло обраною зачіскою шанси на їхню увагу істотно зростають.

КРОК 2
Будьте холодними

Деяких представниць прекрасної статі страшно притягує до чоловіків їх холодність і незворушність. Зрозуміло, якщо дівчина подобається, і ви хочете з нею познайомитися, такий імідж зберегти вкрай складно. Швидше за все, під «холодністю» дівчата мають на увазі стриманість у прояві почуттів. Не кидайтеся до ніг дівчини буквально «з порога». Не варто опускатися до відкритого підлабузництва і обіцяти дівчині цілувати пісок, як тільки вона на нього ступить. Великі шанси того, що вона почне витирати об вас ноги.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як стати привабливішими в жіночих очах
20-09-2015
Кулькість читачів: 1791