Як визначити реальний пробіг автомобіля?

Досить поширеною процедурою під час продажу старого автомобіля в наш час є скрутка пробігу. Справа в тому, що саме за кількістю кілометрів, яку проїхала машина, часто і визначають його стан і цінність. Власне кажучи, показники одометра є основним параметром, за яким багато хто з нас вибирають собі автомобіль.

Навіщо скручувати свідчення одометра?

Само собою, всім нам хочеться, щоб кількість кілометрів на одометрі було менше. Власне саме тому більшість продавців, бажаючи продати свій автомобіль дорожче, скручують пробіг і придумують історію про те, що машиною користувалися не часто, а тому вона практично нова.

А если вас интересует быстрая доставка из США,переходите на сайт https://shipbox.us/. Надежная доставка из США (Америки) в Россию и страны СНГ. Ключевым направлением доставки считается Российская Федерация и страны СНГ. Стоимость доставки посылок из Америки в Россию и др. страны вы можете проссчитать на нашем калькуляторе.

Проте варто відзначити, що дана схема може працювати і в зворотному порядку. Приміром, деякі власники авто спеціально накручують пробіг автомобіля, щоб цифра на одометрі збільшилася, а після цього кажуть, що багато деталей в авто були замінені.
{PAGEBREAK}
Такий хід також дозволяє продати автомобіль дорожче, оскільки попередній власник нібито витратився на автозапчастини.

Авто із закордону

Скрутити пробіг в наш час не складає особливих труднощів. Велика кількість умільців постійно пропонують свої послуги. Найчастіше пробіг скручують автомобілям, які ввозяться з-за кордону.

Справа в тому, що умови експлуатації там краще, а тому далеко не завжди можна за зовнішнім виглядом визначити, скільки машина проїхала. Ну а менше число на одометрі, в свою чергу, дозволяє продавцям накрутити ціну.

Тим не менш, пробіг автомобілів із США і Японії можна перевірити за національними базам, які знаходяться у вільному доступі. Решта ж машини доведеться перевіряти самостійно.

Якщо визначити точний пробіг неможливо

Якщо число на одометрі викликає у вас сумніви, то кращим способом визначити його точність можна тільки за допомогою зовнішнього огляду деталей і вузлів. У багатьох випадках за станом автомобіля вже видно, яку кількість кілометрів він приблизно проїхав.
{PAGEBREAK}
Крім того, прийнято вважати, що середньостатистичний автомобіліст за рік проїжджає приблизно 20-30 тисяч кілометрів. Множимо цю цифру на вік автомобіля і отримуємо приблизний пробіг. Якщо отримане число різко відрізняється від числа на одометрі, швидше за все, пробіг був скручений.

Зверніть увагу на підкапотний простір. Найчастіше багато сервісних центрів залишають там свої наклейки із зазначенням пробігу на момент проведення ремонту, так що цілком реально, що власник попросту забуде їх прибрати.