Як знизити витрати палива?

Бензин може характеризуватися одним не зовсім приємним моментом — подорожчанням. Тому цілком логічним є питання про те, як можна зменшити витрату палива. Природно, найбільшого ефекту можна домогтися в тому випадку, якщо автомобіль повністю справний. Слід розуміти, що будь-яка несправність здатна значно підвищити витрату бензину. Виходячи з цього, необхідно постійно перевіряти свій автомобіль.

Що робити, щоб витрата бензину була нижче?

Для того щоб зменшити витрату бензину, потрібно ознайомитися з деякими рекомендаціями.

Повітряний фільтр

Необхідно перевірити повітряний фільтр на наявність бруду. У тому випадку, якщо він буде брудним, то, відповідно, не зможе пропускати повітря крізь стінки.
{PAGEBREAK}

Для того щоб усунути дану проблему, необхідно провести заміну даної деталі. До того ж потрібно зробити заміну масла. Іншими словами, необхідно придбати той засіб, в\’язкість якого більш низька.

Тиск у шинах

Не слід забувати про тиск у шинах. Якщо даний показник буде нижче норми, то з\’явиться перевитрата палива мінімум на 5%.

Кондиціонер

Витрата палива здатна значно збільшитися, якщо клімат-контроль буде включений постійно. У тому випадку, якщо на вулиці тепла погода, то і витрату буде збільшено приблизно на 20%. І якщо є така можливість, то варто відмовитися від клімат-контролю і заощадити на своєму комфорті.

Аеродинаміка
{PAGEBREAK}
Аеродинаміка відіграє дуже важливу роль. Чим вище буде опір повітряному потоку, тим швидше буде витрачатися паливо. Приміром, багажник, зроблений на даху, або відкриті вікна — все це здатне зіграти негативну роль в економії бензину.

Тюнінг також здатний збільшити витрату бензину. Наприклад, модні диски будуть створювати додатковий опір. Тому не слід змінювати стандартні серійні колеса на нові, більш сучасні моделі.

Активна економія

Вищеперелічені поради можна віднести до технічної сторони. А чи може водій що-небудь зробити для того, щоб витрата бензину була знижена?

— Необхідно їздити повільніше, дотримуючись оптимальної швидкості.
— Слід швидше переходити на більш високу передачу.
У тому випадку, якщо автомобіль знаходиться в статичному стані, то буде потрібно відключити всі непотрібні пристрої, що працюють від акумулятора. Навантаження на батарею в даному випадку буде знижено, що, природно, позитивно позначиться на витраті бензину.

Звичайно, всі вищеописані поради не дозволять занадто сильно скоротити витрату палива. Але й користь від них буде вельми відчутною, на відміну від тих рекомендацій, які можна почути від різноманітних «умільців», що радять використовувати прокладки та інші всілякі засоби.

І пам\’ятайте, справний автомобіль є тією необхідною умовою, яке допоможе знизити споживання бензину до необхідного рівня.