Як схуднути на вівсянці

Не дарма овсянка вже протягом багатьох поколінь є улюбленою стравою англійців. Вона вважається одним з найкращих варіантів здорового сніданку у всьому світі. Та й кращого варіанту для монодієти вам просто не знайти. Вона допоможе вам не тільки стати легше на 7 кілограмів, але і зміцнити здоров\’я. Як?

КРОК 1
Визначте користь

Переваг у вівсяної дієти існує більш ніж достатньо. Почнемо з того, що геркулес — це пластівці, отримані спеціальним способом при обробці зерен вівса. З погляду дієтології, вівсяні пластівці — нізкокалорійний продукт з високим вмістом клітковини і різноманітністю практично всіх потрібних організму вітамінів і мінералів. Тому вівсянці вдається прекрасно вгамовувати голод, очищати організм і знижувати рівень холестерину.

КРОК 2
Використовуйте вівсянку не тільки під час дієт

Користь вівсяні пластівці можуть принести не тільки під час вівсяної дієти. Розвантажувальні дні на вівсяній каші рекомендується проводити навіть у перерві між іншими дієтами — так ви зможете позбутися зайвої ваги і поліпшити своє самопочуття.

КРОК 3
Пам\’ятайте про ефективність
{PAGEBREAK}
Сьогодні дієти на основі вівсяної каші користуються величезною популярністю. Ще б пак! За суворістю такі дієти поділяються на два види: жорсткі і щадні. Так от, у першому випадку за тиждень можна з легкістю позбутися 7 кілограмів. У цьому немає нічого дивного, адже в звареній на воді без додавання молока, масла, солі і цукру каші на 100 грам міститься всього лише 84 кілокалорії.

КРОК 4
Варіть кашу правильно

У вівсяній дієті основна запорука успіху — правильно зварена каша. Так, готувати її слід тільки на воді і молоко в неї додавати строго заборонено. Забороняються і всякого роду добавки зразок цукру, масла і солі. Вам навіть варити кашу необов\’язково: досить просто на протязі 10 хвилин запарювати пластівці гарячою водою, накривши щільно прилягаючою кришкою. Таким чином, ви зможете максимально зберегти корисні властивості пластівців.

Читати також:
Як схуднути без дієт?
Що таке ізраїльська дієта?
ТОП-7 правил сніданку для схуднення

КРОК 5
Суворо дотримуватися дієти
{PAGEBREAK}
Для початку пам\’ятайте, що перш ніж починати якусь дієту, варто проконсультуватися у дієтолога. Але якщо ви вже твердо вирішили сісти на вівсяну дієту, записуйте за мною. Протягом тижня харчуватися вам можна виключно вівсянкою, а запивати її тільки зеленим чаєм або трав\’яними настоями начебто шипшини, що містить багато вітаміну С. На четвертий день і після, прям до закінчення дієти, в добовий раціон можна додати одне яблуко. І головна умова: протягом усього тижня вечеряйте не пізніше, ніж за 3 години до сну. Подібного правила бажано дотримуватися і після закінчення дієти.

Хочете бути стрункою та здоровою? Легко! Головне — худнути правильно. І в цьому вівсянка стане вашим самим вірним помічником.