Що таке ізраїльська дієта?

Багато пані мріють схуднути, ось тільки вони не люблять суворі обмеження. Якщо ж ви уважно ставитеся до організму і розумієте, що швидкі результати є ненадійними, то ізраїльська дієта ідеально для вас підходить! Тільки як її правильно дотримуватися?

Система харчування

Ізраїльська дієта складена так, що відчувати почуття голоду не доведеться! Крім цього, вона майже не містить заборон.

Секрет дієти простий: вживання поєднуваних продуктів. Завдяки цьому поєднанню і відбуватиметься зниження калорійності вашого денного раціону. Треба лише дізнатися, яким правильне поєднання повинно бути.

Сполучуваність продуктів
{PAGEBREAK}
В ізраїльській дієті сполучуваність продуктів харчування прописана досить-таки суворо. Вона має багато подібностей з меню роздільного харчування. Правила ж самі по собі прості: їжте всі види рибки, м\’яса, птиці, а також яйця з сиром виключно із зеленими овочами (цукіні, брокколі, кольорова капуста, капуста, болгарський перчик, листовий салат, цибуля-порей, брюссельська капуста, квасоля стручкова , капуста пекінська та інше). А от з молоком, картоплею і всілякими крохмалистими продуктами поєднувати ці продукти заборонено! Цитрусові, масла і сметану теж не вживайте з перерахованими продуктами.

Фрукти і молоко — непоєднувані продукти, їжте їх окремо, наприклад, на другий сніданок або полудень. Фруктові соки і кисломолочні продукти тут є їжею, так що потрібен окремоим прийом. Звичайно, треба не забувати давати організму велику кількість води (без газу, звичайна питна).

Ця система харчування є логічною. Адже нерідко ми переїдаємо через те, що беремо до жирного м\’яса ситний гарнір, запиваємо стаканчиком калорійного соку, щедро присмачуємо десертом. Тут же на це все відводиться окремий прийом їжі (між прийомами їжі проміжок не менше двох годин). Організму так набагато простіше!

Меню на один день

При бажанні за допомогою ізраїльської дієти можна харчуватися все життя — вона ж збалансована і досить приємна.

Ознайомимося з приблизним меню ізраїльської дієти:

— Сніданок. З\’їжте порцію каші (вівсяна, гречана і так далі — вибирайте) з овочевим салатом.
— Другий сніданок. Фрукти і стаканчик кефіру.
— На обід буде супчик або порція рибки / м\’яса / птиці + овочевий гарнір з овочевим салатом. Випийте чаю.
— Полудень теж передбачений. Складається він з йогурту і порції фруктів.
— На вечерю приготуйте фруктовий салатик з горіхами або порцію сиру з фруктами. Вам цього мало, відчуваєте голод? Тоді з\’їжте ще й шматочок рибки, як гарнір до неї візьміть свіжі овочі.

До речі, в деяких варіантах пропонується з ранку випивати склянку кефіру і ложечку оливкового масла. Це у випадку, якщо таким раціоном ви не наїдаєтеся. Харчуючись таким чином, можна повільно, але вірно схуднути, а головне — втрачені ненависні кілограми не повернуться назад!
{PAGEBREAK}
Ізраїльська дієта сприяє очищенню організму — нерідко в звичайному стані люди перевантажують нестравними поєднаннями травні органи, а тут організм працює легко, не напружується. Зовсім скоро ви відчуєте небувалу легкість! Спочатку може здаватися, що вам недостатньо прийомів їжі, але поступово шлунок скоротиться, ви будете себе відчувати комфортно і легко.

Ізраїльська дієта і біологічний годинник

Існує інший вид ізраїльської дієти. Вона вселяє надію в дам, які бажають їсти як раніше, тільки худнути при цьому. Називається вона — дієта ізраїльська за біологічним годинником. Експерименти проводили спочатку на гризунах, вони дали прекрасні результати.

Основний секрет дієти полягає в тому, що їсти треба за біологічним годинником, тобто з десяти до сімнадцятої години. Вчені запевняють, що в цей час організм все спалює без залишку. Інший секрет цієї дієти — між сніданком і вечерею має проходити не менше дванадцяти годин.

У вказаний проміжок можна їсти все що завгодно, в інший же час можна пити чай (тільки несолодкий) або кефір (але 1% -ний). Звичайно, тим, хто працює, такий графік витримувати складно, адже звичний час для вечері, у більшості людей, припадає на вечір.

Спробуйте і ви випробувати в справі ізраїльську дієту, можливо, вона стане вашою постійною системою харчування.