Як стати вродливою

Як стати красивою? Небагато знайдеться дівчат, яких це питання не хвилювало ніколи. Відповідь знайшли не всі. Так як же стати красунею?

Дивно, але 90% дівчат вважають себе некрасивими. Причому від зовнішності це особливо не залежить. Худенькі
мріють про пишних формах, пишечки жадають схуднути, а у всіх інших і
очі не такі, і ніс неправильний, і волосся недостатньо пишні, і ноги не
дуже довгі.
Хлопці навколо не в\’ється, чоловіки не падають під ногами. І як тут не страждати! Як стати красивою ???

На
допомогу приходять секретні дієти і фітнес, особливі маски для обличчя
та волосся, а для особливо просунутих — косметичні салони і пластичні
хірурги.
Результат усіх цих старань упаковується в красиві одягу, взгромождалісь на височенні шпильки і вперед до вершин! І що? Та нічого, ніхто особливо й уваги не звертає. Висновок — недостатньо красива! Що ж робити? Як стати красивою?

Для чого потрібна краса?

Ось тут помилка. Причому суттєва. Питання поставлено не вірно. Для вас правильний питання не «як стати красивою», а «як стати привабливою для чоловіків». І не треба розповідати, що приємна зовнішність вам потрібна для себе самої. Коли ви вдома на самоті, то і запраний халат хороший, і розтоптані капці цілком зручні, і голову помити лінь.

Краса і привабливість потрібна для двох речей:

    -Підвищення самооцінки. «Я всім подобаюся, значить, я чогось вартий».
    —
Вдалого заміжжя. Це і самооцінку підвищує ще більше, і вирішує багато життєвих питань — матеріальне забезпечення, безпеку.

Особливості
нашого менталітету такі, що дівчаток з раннього дитинства виховують для
однієї мети — вийти заміж, переконуючи, що це найголовніше і тільки так
жінка може себе реалізувати.
Всі прагнуть підвищити свій рейтинг в цій гонці за цінний приз — щасливе заміжжя. Лише
деякі дівчата зрозуміли: для сімейного щастя потрібні не штабеля впали
під ноги хлопців, які не нескінченні загравання і освідчення в коханні.
Це тільки для підвищення самооцінки. Для сімейного благополуччя досить одного підходящого вам чоловіка. Все інше — зайве, тільки псує стосунки. Який висновок? Так простий: треба думати не як стати красивою, а як підвищити свою самооцінку. Один єдиний суджений як-небудь знайдеться, а висока самооцінка позбавить від страждань з приводу своєї зовнішності.

Як підвищити самооцінку?

Любити і цінувати себе навчилися не всі дівчата. Можна сказати, що далеко не всі. Ні,
звичайно, цінують: я така вся красива, я така модна, я такий цінний
приз, що можу ощасливити будь-якого, хто на мене одружується.
А якщо не красива, то зовсім не цінують … Ну як стати красивою ???? Як стати витонченою газеллю, якщо вродилася сонечком? Що робити з особою мавпи і кривими ніжками? Та нічого не робити! Воно вам треба щось робити?

Уявіть себе дотепною телеведучої з кінським особою. Або популярної журналісткою, схожою на скуйовджену миша, але заробляє стільки, скільки вам і не снилося. Або угодованої власницею модного ресторану, де столик замовляють за місяць наперед. Представили? Їх життя істотно відрізняється від вашої. Вона набагато змістовніші і активніше. Коли вже тут шукати відповіді на питання «як стати красивою», та й навіщо? Якщо
від вашого слова або вміння залежить благополуччя багатьох, якщо ви
захоплені справою, то навколо виявиться безліч розумних і цікавих людей,
яких залучаєте ви самі, а не ваш сьогоднішній макіяж.
А якщо дуже хочеться змінити свою зовнішність, то до послуг стилісти і косметологи.

Домогтися успіху не просто. Потрібно вчитися і багато працювати. Але в цьому випадку змінюється дещо істотне — вибираєте ВИ, а не ВАС! І варіантів набагато більше, ніж півтора десятка однокласників і хлопців по сусідству. А кого виберете, — красеня, успішного розумника чи турботливого добряка, — це ваша справа. Хіба ви не виберете, якщо не цікаво.

Краса не вічна

Час руйнує і кам\’яні фортеці, що вже говорити про тендітну і скороминущої людську красу! По обличчях бабусь біля під\’їзду не зрозумієш, яка з них була красунею, а яка мріяла стати красивою. Але всі вони підтвердять просту істину, «не родися красивою, а родись щасливою». А якщо чия внучка зітхає — як стати красивою, то скажуть: «А тобі навіщо, проблеми потрібні? Щоб всякі негідники приставали, проходу не давали? Добре, що звичайна, будеш жити своїм власним життям, а не прикрашати чужу».
 
Читати також: