Як стати вродливою

Як стати красивою? Небагато знайдеться дівчат, яких це питання не хвилювало ніколи. Відповідь знайшли не всі. Так як же стати красунею?

Дивно, але 90% дівчат вважають себе некрасивими. Причому від зовнішності це особливо не залежить. Худенькі мріють про пишних формах, пишечки жадають схуднути, а у всіх інших і очі не такі, і ніс неправильний, і волосся недостатньо пишні, і ноги не дуже довгі. Хлопці навколо не в'ється, чоловіки не падають під ногами. І як тут не страждати! Як стати красивою ???

На допомогу приходять секретні дієти і фітнес, особливі маски для обличчя та волосся, а для особливо просунутих - косметичні салони і пластичні хірурги. Результат усіх цих старань упаковується в красиві одягу, взгромождалісь на височенні шпильки і вперед до вершин! І що? Та нічого, ніхто особливо й уваги не звертає. Висновок - недостатньо красива! Що ж робити? Як стати красивою?

Для чого потрібна краса?


Ось тут помилка. Причому суттєва. Питання поставлено не вірно. Для вас правильний питання не «як стати красивою», а «як стати привабливою для чоловіків». І не треба розповідати, що приємна зовнішність вам потрібна для себе самої. Коли ви вдома на самоті, то і запраний халат хороший, і розтоптані капці цілком зручні, і голову помити лінь.

Краса і привабливість потрібна для двох речей:

   
-Підвищення самооцінки. «Я всім подобаюся, значить, я чогось вартий».
    -
Вдалого заміжжя. Це і самооцінку підвищує ще більше, і вирішує багато життєвих питань - матеріальне забезпечення, безпеку.

Особливості нашого менталітету такі, що дівчаток з раннього дитинства виховують для однієї мети - вийти заміж, переконуючи, що це найголовніше і тільки так жінка може себе реалізувати. Всі прагнуть підвищити свій рейтинг в цій гонці за цінний приз - щасливе заміжжя. Лише деякі дівчата зрозуміли: для сімейного щастя потрібні не штабеля впали під ноги хлопців, які не нескінченні загравання і освідчення в коханні. Це тільки для підвищення самооцінки. Для сімейного благополуччя досить одного підходящого вам чоловіка. Все інше - зайве, тільки псує стосунки. Який висновок? Так простий: треба думати не як стати красивою, а як підвищити свою самооцінку. Один єдиний суджений як-небудь знайдеться, а висока самооцінка позбавить від страждань з приводу своєї зовнішності.

Як підвищити самооцінку?


Любити і цінувати себе навчилися не всі дівчата. Можна сказати, що далеко не всі. Ні, звичайно, цінують: я така вся красива, я така модна, я такий цінний приз, що можу ощасливити будь-якого, хто на мене одружується. А якщо не красива, то зовсім не цінують ... Ну як стати красивою ???? Як стати витонченою газеллю, якщо вродилася сонечком? Що робити з особою мавпи і кривими ніжками? Та нічого не робити! Воно вам треба щось робити?

Уявіть себе дотепною телеведучої з кінським особою. Або популярної журналісткою, схожою на скуйовджену миша, але заробляє стільки, скільки вам і не снилося. Або угодованої власницею модного ресторану, де столик замовляють за місяць наперед. Представили? Їх життя істотно відрізняється від вашої. Вона набагато змістовніші і активніше. Коли вже тут шукати відповіді на питання «як стати красивою», та й навіщо? Якщо від вашого слова або вміння залежить благополуччя багатьох, якщо ви захоплені справою, то навколо виявиться безліч розумних і цікавих людей, яких залучаєте ви самі, а не ваш сьогоднішній макіяж. А якщо дуже хочеться змінити свою зовнішність, то до послуг стилісти і косметологи.

Домогтися успіху не просто. Потрібно вчитися і багато працювати. Але в цьому випадку змінюється дещо істотне - вибираєте ВИ, а не ВАС! І варіантів набагато більше, ніж півтора десятка однокласників і хлопців по сусідству. А кого виберете, - красеня, успішного розумника чи турботливого добряка, - це ваша справа. Хіба ви не виберете, якщо не цікаво.

Краса не вічна


Час руйнує і кам'яні фортеці, що вже говорити про тендітну і скороминущої людську красу! По обличчях бабусь біля під'їзду не зрозумієш, яка з них була красунею, а яка мріяла стати красивою. Але всі вони підтвердять просту істину, «не родися красивою, а родись щасливою». А якщо чия внучка зітхає - як стати красивою, то скажуть: «А тобі навіщо, проблеми потрібні? Щоб всякі негідники приставали, проходу не давали? Добре, що звичайна, будеш жити своїм власним життям, а не прикрашати чужу».
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як стати вродливою
18-09-2016
Кулькість читачів: 1185