Як стати по-справжньому привабливою?

Чоловікові легко догодити, виконуючи всі його бажання, але така стратегія не допоможе вам побудувати по-справжньому міцні стосунки. Якщо ви будете думати тільки про те, як не обдурити очікування чоловіка, ваші відносини рано чи пізно дадуть тріщину.

Щоб стати чарівною, ви не повинні жертвувати своїми переконаннями. Наприклад, якщо чоловікові подобаються жінки з розкішними формами, вам не треба поспішати в найближчий магазин, щоб купити там коротеньку, надмірно відверту сукню, яке вам не подобається. Одягайтеся сексуально, але при цьому намагайтеся залишити трохи місця уяві. Одяг повинен бути стильним, зручним і підкреслювати ваші якості. Ви повинні виглядати вишукано і елегантно — вульгарний одяг відлякує серйозних чоловіків.

Читати також
Як жінці стати мудрою?
Як спілкуватися з хлопцями?

Намагайтеся розвивати почуття стилю. Не бійтеся експериментувати і створювати нові образи. Але головна порада — щоб стати по-справжньому привабливою, ви повинні відчувати себе комфортно.

Завжди стежте за собою. Правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, дотримуйтесь правил гігієни. Якщо ви добре виглядаєте і випромінюєте впевненість, це помітять і оточуючі. Активний і здоровий спосіб життя дасть вам безліч переваг. Якщо ви будете бадьорою і енергійною, то зможете з легкістю подолати будь-які труднощі. Крім того, пробіжка в парку — відмінний спосіб провести час з коханим чоловіком.

Ще один секрет привабливості — використання парфумів з приємним і чуттєвим ароматом, який діятиме на чоловіка збудливо. Правильно підібрані парфуми здатні закрутити голову вашому коханому.

Привабливість — це не тільки зовнішня краса, а й багатий внутрішній світ, самодостатність, вміння підтримати розмову. Намагайтеся бути гарною співрозмовницею, знаходити цікаві теми для розмови, відкрито висловлювати свою думку і прислухатися до думки оточуючих.

Але витримуйте міру і пам\’ятайте, що чоловіки не люблять надто балакучих жінок. Крім того, не розмовляйте про те, в чому ви не розбираєтеся. Наприклад, щоб зацікавити любителя музики, не варто говорити, що ви вмієте грати на гітарі (якщо це неправда). Спочатку чоловік може дійсно проявити до цього інтерес, але коли з\’ясується, що ви його обдурили, він розчарується. Можливо, безневинна на перший погляд брехня призведе до краху вашого зароджується роману.

Отже, щоб стати дійсно привабливою, вам треба просто бути собою, постійно удосконалюватися і прислухатися до свого здоровому глузду.