Як стати вище

Мати приємну зовнішність і гарну фігуру хочуть усі, як у Мария Магдалины. Не останню роль тут відіграє зріст. Як не крути, а дівчата люблять високих. Що ж робити, якщо природа «образила» вас і як стати вище? Про це ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО БІОЛОГІЇ

Зррстає людина, як доведено наукою, тільки в юності. Впливає на цей процес здебільшого спеціальний «гормон росту», який виробляється гіпофізом. Зростання відбувається за рахунок того, що гормон прискорює вироблення білка у всіх тканинах і органах.

Найчастіше людина перестає рости в 20-21 рік (у деяких випадках вже в 15-17). Однак ще довго продовжується вдосконалення внутрішніх органів, розвиток м\’язової маси і накопичення фізичних сил. Наскільки довго — залежить від кожної людини окремо.

Якщо поглянути на зростаючі людські кістки через рентген, то можна чітко побачити просвіти — хрящові прошарки, «зони росту», з яких відбувається ріст у довжину кожної окремо взятої людини. Коли вони костяніют, подальше зростання стає неможливим. Тому в основному такі рекомендації стосуються юнаків до 21 року (хоча бувають і винятки).

КРОК 2
ДОТРИМУЙТЕСЬ РОЗПОРЯДКУ ДНЯ

У першу чергу вам необхідно визначити для себе грамотно складений розпорядок дня. Він повинен включати в себе заняття зі стимуляції зон росту кісток, щоденні прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування і міцний, тривалий сон.

КРОК 3
ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО
{PAGEBREAK}
Якщо ви хочете стати вище, включайте в свій раціон «живі» продукти, що містять білок. Це сир, горіхи і яйця. А ось виключити бажано солодощі, тим більше штучні — солодкі напої, цукор і цукерки. Краще замініть їх фруктами і медом.

Читати також: Як за допомогою скакалки спалити зайві калорії за 15 хвилин

Особливо стимулюють ріст вітаміни груп Б і А. Джерелами вітамінів групи А є бруква, ріпа, томати, морква і свіжа зелень, групи Б — горіхи, вершкове масло і яєчний жовток. Допомагають зростанню тканини і мінеральні солі, особливо фосфор і кальцій. Тому щодня вживайте страви з тушкованих або сирих овочів.

КРОК 4
ВІДДАВАЙТЕ НАЛЕЖНЕ СНУ

Інформація про те, що діти ростуть уві сні — НЕ стереотип, тому стежте за тим, щоб у вас був повноцінний, здоровий нічний сон.

КРОК 5
ПОЗБУДЬТЕСЯ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК

Для того, щоб людський організм розвивався швидко і правильно, ви повинні відмовитися від усіх шкідливих звичок. Під забороною алкоголь, куріння, наркотики, раннє статеве життя або рання вагітність. Все це забирає у людини життєву енергію, а значить, зупиняє ріст.

От і всі поради про те, як стати вище. По суті, не так потрібно зростанню допомагати, як просто не треба заважати йому. Доповніть ваші старання правильною поставою і щоденною гімнастикою — і все у вас вийде!