Як стати вище » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як стати вище

Мати приємну зовнішність і гарну фігуру хочуть усі. Не останню роль тут відіграє зріст. Як не крути, а дівчата люблять високих. Що ж робити, якщо природа «образила» вас і як стати вище? Про це ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО БІОЛОГІЇ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Зррстає людина, як доведено наукою, тільки в юності. Впливає на цей процес здебільшого спеціальний «гормон росту», який виробляється гіпофізом. Зростання відбувається за рахунок того, що гормон прискорює вироблення білка у всіх тканинах і органах.

Найчастіше людина перестає рости в 20-21 рік (у деяких випадках вже в 15-17). Однак ще довго продовжується вдосконалення внутрішніх органів, розвиток м'язової маси і накопичення фізичних сил. Наскільки довго - залежить від кожної людини окремо.

Якщо поглянути на зростаючі людські кістки через рентген, то можна чітко побачити просвіти - хрящові прошарки, «зони росту», з яких відбувається ріст у довжину кожної окремо взятої людини. Коли вони костяніют, подальше зростання стає неможливим. Тому в основному такі рекомендації стосуються юнаків до 21 року (хоча бувають і винятки).

КРОК 2
ДОТРИМУЙТЕСЬ РОЗПОРЯДКУ ДНЯ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

У першу чергу вам необхідно визначити для себе грамотно складений розпорядок дня. Він повинен включати в себе заняття зі стимуляції зон росту кісток, щоденні прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування і міцний, тривалий сон.

КРОК 3
ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як стати вище
20-09-2015
Кулькість читачів: 1823