Як уникнути сварок через гроші?

У вас буває таке, що обговорення в сім\’ї матеріальних питань швидко переходить на підвищені тони? Не турбуйтеся, це абсолютно нормально, всі ми хочемо більшого. До того ж чоловіки і жінки ставляться до грошей по-різному. Існує кілька секретів, як розрядити ситуацію.

Проаналізуйте, як Ви самі ставитеся до грошей? Ви витрачаєте їх не дивлячись або намагаєтеся заощадити, воліючи розпродажу і дешевші торгові точки? Розмовляйте про гроші в спокійній обстановці, не дорікайте партнера в необдуманих витратах, просто висловіть своє занепокоєння і обговоріть ваші погляди на те, як розпоряджатися фінансами. Навіть якщо ви не прийдете до абсолютної згоди, все одно якийсь прийнятний для всіх результат буде досягнутий.

Читати також:
Як відпочити дешево?
Даю совет — Як не спізнюватися на роботу?
Картковий кредит

Визначте, для чого Вам потрібні гроші — для власної незалежності або для сімейного благополуччя? Нехай кожен залишить собі трохи на особисті потреби, це допоможе уникнути як докорів, так і докорів сумління.

Цікавий досвід — помінятися ролями, взяти на себе витрати один одного або модель поведінки партнера. У крайніх випадках можна закликати до допомоги третіх осіб, звичайно, за умови їх компетентності і абсолютної взаємної довіри.