Як відпочити дешево?

Фешенебельні готелі, закордонні пляжі, авіаперельоти, острови і океани — все це атрибути класичного відпочинку заможних людей. Але що робити, якщо навіть на оформлення закордонного паспорта немає грошей? Зовсім не відпочивати? І, нарешті, найголовніше питання: як відпочити дешево?

Звичайно, можна не виїжджати за межі міста, просто їздити на пікніки в місцеву посадку або купатися в міському фонтані, але … Хочеться відпочити з душею, так, щоб літні дні згадувалися всю зиму, а на фотографіях були зображені задоволеними всі найближчі родичі і друзі, які брали участь у відпочинку. Так куди ж поїхати відпочити?

А все дуже просто: в кожному регіоні є заповідні місця, з чистою водою і прекрасними дикими пляжами, де можна не тільки відпочити, а й досхочу пограти і позасмагати, насолодитися чистим повітрям і природою, при цьому практично безкоштовно. На чому ж можна заощадити, якщо поїхати відпочивати на природу з наметом?

По-перше, на переїзді. Навіть якщо ви вирушите в подорож на особистому авто, вам знадобляться гроші на якісь 100-150 км до місця відпочинку і назад, а це не так вже й багато. Якщо ж ви відчайдушний турист — можна взагалі дістатися до місця відпочинку на громадському транспорті, як це робили наші батьки і діди.

По-друге, ви заощадите на проживанні у готелі, так як за намет вам не доведеться нікому платити. По-третє, харчування на час відпочинку можна прихопити з собою: м\’ясні продукти у вигляді тушонки, сухих ковбас, а також каші, соняшникова олія, овочі, фрукти і горіхи.

В якості розваг достатньо взяти дорожні шахи і м\’яч, різні надувні пристосування (кола, матраци і крісла), колоду карт або бадмінтон, лото, доміно та інші настільні або електронні ігри.

Таким чином, ви не тільки чудово відпочинете, не витративши ні єдиної зайвої копійки, але ще й будете з теплом згадувати свій відпочинок довгими зимовими вечорами.