Даю совет — Як не спізнюватися на роботу?

«Пунктуальність — ввічливість королів», — говорить народ. Але що робити, якщо характер, проблеми або мрійливість не дозволяють прибути вчасно на роботу, до інституту чи в школу? Як бути, якщо весь час кудись поспішаєш і все одно приходиш пізніше призначеного терміну? Як уникнути справедливого гніву начальства, перебороти себе і змусити бути пунктуальним? Як же не спізнюватися на роботу?

Пропонуємо кілька корисних порад, які допоможуть відмовитися від безладного метання по життю і зроблять вас пунктуальною людиною.

Порада 1. Задумайтесь, на який час в середньому ви запізнюєтеся? Скільки хвилин вам в результаті не вистачає, щоб дістатися до робочого місця і з легкістю зітхнути? 10-15 хвилин? Це здорово! Вставайте вранці на 15-20 хвилин раніше, і ви отримаєте необхідну чверть години.

Порада 2. Якщо хитрування з раннім підйомом не діють, і ви все одно спізнюєтеся, тоді застосуєте таку «тактичну хитрість». Переведіть ввечері всі годинники в будинку (в тому числі і наручні, і в мобільному телефоні, і т. д.) на 15-20 хвилин вперед. 90% людей забувають про таку дрібницю і збираються так само, як і щоранку. Яким буде ваше здивування, коли ви опинитеся на роботі вчасно завдяки невеликому «тимчасовому простору» розміром в 15 хвилин.

Порада 3. Коли ви збираєтеся на службу, не виконуйте «зайву» домашню роботу: не потрібно починати «глобальну» мийку посуду, прибирати речі або прасувати сорочки на тиждень. Всі ці клопоти почекають до вечора. А ще — ті речі, які знадобляться вам вранці, наприклад, одяг та взуття, повинні бути підготовлені з вечора. Нехай ваша сумка буде складена ще до нічного відпочинку, перевірте наявність в ній ключів від квартири, документів або косметики, щоб зранку не починати «пошуки втраченого» і знову не запізнитися.