Як правильно поводитися з колишнім

Колишнім може бути і коханець, і чоловік, і хлопець. З чоловіком у вас можуть бути спільні діти, тому тут ситуація складніша — відносини з ним підтримувати доведеться. Проте зараз ми будемо говорити не про хворобливі розставання і дітей, а про те, як не можна поводитися з колишніми ні в якому разі і ні за яких обставин. Ні з чоловіком, ні з хлопцем, ні з коханців.

КРОК 1
Не займається сексом з колишнім

Навіть якщо ви скучили один за одним, нічого доброго з сексу з колишнім у вас не вийде. При зустрічі почуття можуть накотити так сильно, що ви навіть можете захотіти почати все спочатку. Однак це тільки на першій зустрічі. Уявіть, що з вами буде творитися після сексу з колись коханим. Ви почнете знову уявляти собі довге щасливе сімейне життя, а після чергового розставання заново доведеться вчитися жити без нього.

КРОК 2
Примусьте КОЛИШНЬОГО ВИДАЛИТИ ВАШІ еротичні фотографії
{PAGEBREAK}
Нова пасія вашого колишнього може знайти у нього ваші еротичні фото — і влаштує скандал. Мало того що він від такої ситуації постраждає, так ще й вас ця ситуація зачепить самим неприємним чином.

КРОК 3
НЕ ПИШІТЬ колишньому ЛИСТІВ АБО СМС

Після розриву відносин рухайтеся тільки вперед. Листування з колишнім шансів ніяким новим відчуттям і відносинам не дасть. Починаючи хворобливе спілкування з колишнім, ви будете згадувати все і найщасливіші, і найболючіші моменти ваших відносин. Навряд чи ви до цього готові. Тому краще не починайте.

Читати також:
Як повернути довіру після зради?

КРОК 4
Викресліть КОЛИШНЬОГО ЗІ СПИСКУ
{PAGEBREAK}
З якого списку? Якого завгодно. Головне поменше спілкуйтеся з колишнім, особливо якщо ваше в ним розставання було важким. Ведіть себе з «екс половинкою» акуратно, ненав\’язливо. Так, якщо ви викреслили його назавжди, не варто телефонувати колишньому або писати цілі повідомлення про почуття, побіжно питаючи про справи або самопочутті. Зустрівшись на вулиці, просто приділіть «минулого» пару хвилин для формального вітання.

КРОК 5
ОЦІНИТЕ ДРУЗІВ

Якщо ви розлучилися друзями і в загальній компанії відчуваєте себе комфортно, чому б і ні? Так друзям не доведеться визначатися хто з вас їм дорожче.

КРОК 6
Завершить СПРАВИ

Дуже часто люди розлучаються перед деякими подіями — весіллям родички, днем ​​народження друзів і т.д. Якщо ви зберігаєте дружні стосунки з колишнім, можете без будь-якої ніяковості і почуття провини відвідати захід спільно з колишнім.
{PAGEBREAK}
КРОК 7
ДОДАЙТЕ ПОЗИТИВУ

Якщо ви друзі, то в місті вам зустрічатися буде простіше. Краще не ховатися і не відвертатися, і привітно посміхнутися і привітатися з колись коханою людиною. Якщо він був чудовим слухачем і відмінно вас розумів, ви можете стати друзями «не розлий вода». Іноді це трапляється.

Ось і всі поради, які вам потрібно знати. Не кажіть про колишнього погано ні на людях, ні в компанії друзів. Добре ставлення до людей — це в першу чергу показник особисто вашої зрілості. При наявності спільних дітей зберігати дружні відносини потрібно обов\’язково, адже так, крім усього іншого, ви ще й показуєте приклад для вашого чада. Успіху і не наступайте на ті ж граблі!