Як сподобатися чоловікові?

Як сподобатися чоловікові? Відповідь на це питання просте і складние одночасно. Його із завидною постійністю задають собі багато жінок і дівчата, які прагнуть звернути на себе увагу кого-небудь з представників сильної половини людства. Задають і … або не знаходять відповіді, або відповідають на нього самостійно, не замислюючись, що відповідь їх може бути невірною.

Милі пані, наступні корисні поради допоможуть вам розібратися в тонкощах чоловічої психології.

1. Любіть життя, любіть себе. Найчастіше жінки намагаються перетворитися зовні, накладають на себе «гори» косметики і лаку. Насправді, чоловіків навіть не цікавить, яку саме марку тіней ви придбали і використовуєте. Чоловіки звертають увагу на щасливе, відкрите обличчя жінки чи дівчини, на усміхнені очі, на який грає на щоках рум\’янець. Дорогі жінки, подивіться на себе в дзеркало. Що ви бачите в ньому? Добре, якщо це не сірість і сумовитість, невдоволення собою і навколишнім світом, зарозумілість чи байдужість до життя. Жінка, яка сама себе пригнічує — не може сподобатися чоловікові.

2. Говоріть з чоловіком відверто. Не потрібно говорити з чоловіком натяками. Він не буде розбиратися у всіх цих тонкощах, придуманих жінкою. Милі пані, краще спілкуватися з представниками сильної половини людства без натяків, інакше ви ризикуєте бути незрозумілою. Чоловіки вважають, що краще говорити відкрито про своє бажання, оскільки це не грубість, це щирість. Представниці прекрасної статі, здатні говорити прямолінійно, а не «загадками» — подобаються чоловікам більше.

3. Жінки, будьте слабкими. Як правило, жінка, яка здатна без сторонньої допомоги забити кулаком цвях у стіну не викличе захоплення у чоловічому товаристві. Відкриємо секрет: жіноча привабливість полягає в слабкості, яка викликає у чоловіків бажання захистити жінку, допомогти їй. Заради такої Жінки хочеться йти на подвиг.