Як справити враження на роботодавця

Найчастіше чоловікам ця тема не особливо цікава. Склався стереотип, що створення враження за допомогою образу — прерогатива жіночої статі, тому на консультаціях або тренінгах вони часто соромляться задавати питання на цю тему. Однак для сильної половини людства правильний вибір одягу для співбесіди не менш важливий, ніж для слабкою. І ми вас навчимо всім технікам цієї майстерності.

КРОК 1
Купіть костюм

Навіть якщо ви щодня носите джинси і навіть одружувалися в них, для співбесіди варто зробити виняток і одягти-таки костюм. При цьому він повинен бути виготовлений з дорогої, хорошої тканини і він повинен бути неяскравого кольору. Перевагу варто віддавати сірим моделями. Шовкові, раніше модні, варіанти вибирати для такого випадку не варто. Ваш костюм повинен бути вигладжений, в хорошому стані і відповідний вам за розміром. Якщо на ньому більше одного ґудзика, останню застібати ніколи не варто.

КРОК 2
Вибирайте сорочку спокійного відтінку
{PAGEBREAK}
Вибирайте для співбесіди сорочки пастельних тонів — світло-рожеві, бежеві, світло-блакитні і т.д. Біла сорочка в цьому випадку буде виглядати не так вдало.

КРОК 3
Купуйте краватку правильної довжини

Дуже важливо правильно підібрати довжину краватки. Він повинен бути неяскравого забарвлення і доходити чітко до ременя. Не вище і не нижче.

КРОК 4
Не експериментуйте з взуттям

Не надягайте екстравагантне взуття. Ідеальний варіант — це чорні класичні черевики з матової шкіри. Пам\’ятайте про те, що навіть якщо на вулиці злива і ви йшли по калюжах, при вході до кабінету ваше взуття повинна бути ідеально чистим.

Читати також:
Як підготуватися до співбесіди?
Як скласти резюме?

КРОК 5
Правильно підбирайте аксесуари

{PAGEBREAK}
Єдину прикрасу, яку варто одягати чоловікові — це обручка. Печатки дратують око роботодавця особливо, і можуть в рази зменшить ваші шанси отримати місце. Мода на них вже давно пройшла. А в деяких організація співробітника прямим текстом ставлять перед вибором — робота або подібні прикраси.

Багато чого про свого господаря можуть сказати годинник. Завдання-мінімум на сьогодні — не дати їм «взболтнуть зайвого». Тому запам\’ятайте два важливих моменти. По-перше, ваш годинник повинен показувати час і не мати численних «зайвих» функцій. По-друге, величина циферблата повинна відповідати розміру вашого зап\’ястя і руки. Не варто економити на ремені для годинника.

Як бачите, повчитися є чому. Погодьтеся, було б прикро, маючи масу навичок і вмінь, облажатися на співбесіді через помилку в зовнішньому вигляді. Слухайте наші поради — і вперед будувати кар\’єру!