Як попрощатися з темними колами під очима

Якщо ваша робота пов\’язана з комп\’ютером, то проблема темних кіл під очима вам знайома. Якщо жінок (та й деяких чоловіків) рятує в цьому випадку тональний крем, то більшість шукає способи менш радикальні. Про те, як попрощатися з ними за допомогою народних засобів, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
Грійт масло

Щоб позбутися темних кіл, можна спочатку підігріти столову ложку обліпихової, оливкової або кукурудзяної олії до 38 градусів, а потім, рухаючись від скронь до носа, поступально обробити шкіру навколо очей. Зачекайте 15 хвилин — і протріть залишки паперовою серветкою.

КРОК 2
Лікуйтеся м\’ятою
{PAGEBREAK}
Читати також:
Позбавляємося від кругів під очима
Як позбутися кіл під очима

Прибрати мішки допоможе вам і м\’ята. Просто розімніть пальцями кілька її листків — і на 20 хвилин прикладіть на шкіру під очі. Як варіант, можете приготувати відвар ромашки, липи або, змішавши в рівних пропорціях по чайній ложці чорного і зеленого чаю, залити суміш склянкою окропу і 20 хвилин настояти в термосі. Після цього процідіть, остудіть, відіжміть чай і накладіть на нижні повіки.

Як бачите, зберегти здоровий вигляд очей досить просто. Користуйтеся нашими порадами — і нехай ваш погляд буде ясним, а настрій хорошим!