Три аргументи на користь сексу з чоловіком

Все … Мендельсон прозвучав … І поки твої подруги занурюються з головою у вир любові і курортні романи, змінюючи при цьому партнерів, як рукавички і відкриваючи в сексі нові і нові горизонти, ти займаєшся коханням тільки з рідним чоловіком … І так триває місяць … і рік … і десять років … Так хто знаходиться в кращому становищі — «вільні птахи» або ти, заміжня? Ти! І на це є 3 причини, про які ми розповімо.

ПРИЧИНА 1
Ви з чоловіком відчуваєте одн одного і знаєте

Секс з новим партнером нагадує собою атракціон: коли ти дивишся на нього з боку, він тебе захоплює, а коли сідаєш, то не знаєш що буде далі … І тут лавиною на тебе навалюються емоції, і хочеться кататися … Знову і знову … Поки інтерес не згасне ..

У цьому щастя? Аж ніяк. Чоловік може з закритими очима показати і перерахувати всі ваші ерогенні зони, так що ви спокійно можете розслабитися і отримувати задоволення. А він, у свою чергу, буде отримувати задоволення, просто бачачи те, як вам добре.

ПРИЧИНА 2
Ви підходите один одному
{PAGEBREAK}
З чоловіком вам не потрібно корчити з себе пристрасну тигрицю або, навпаки, ховати емоції в комору, боячись здатися занадто розкріпаченою. Він вас бачив і з незмитою тушшю, і з неголеними ногами, і з не вищипаними бровами, і навіть вранці !! Так що вам не потрібно прикидатися кимось і постійно думати про те, як ви виглядаєте в тій чи іншій позі, чи підходить вам білизна і т.д. Єдине, на що вам реально варто звертати увагу — так це на секс.

ПРИЧИНА 3
Ви — відмінна команда

Читати також:
Чи йдуть з великого сексу після 40 років?
Чим корисний секс?
Як сподобатися чоловікові?

Хороший секс стає неможливим без нормального спілкування партнерів. Щоб ваше сексуальне життя прогресувало, вам потрібно відверто розповідати партнеру про те, що вам подобається, не подобається і що ви не пробували, але дуже хотіли б спробувати. Шлюб сам по собі передбачає той факт, що ви відкрито, будете ділитися один з одним своїми фантазіями і, тим самим, робити свій шлюб краще і міцніше.

Всього лише 3 причини — і їх достатньо, щоб всі заміжні дівчата ніжно поцілували коханого чоловіка, а незаміжні захотіли заміж. Гірко, дорогі!