Як позбутися старих речей

Звичка накопичувати абсолютно не потрібні речі, призводить до засмічення квартири. Вони займають місце і дуже ускладнюють пошук необхідних предметів. Від старих і не потрібних речей треба позбавлятися легко, що б звільнити простір для комфортного життя.

Що ж захаращує наше житло? Звичайно
ж, в першу чергу, це одяг, старі підшивки всіляких газет і журналів,
можливо навіть шкільні зошити які невідомо, навіщо зберігаємо.
Все перераховане вище займає багато корисного місця, а їх цінність і необхідність вже не так велика.

Якщо у вас є одяг або взуття, яку ви не надягали вже більше двох років, сміливо її викидайте. Можливо, речі ще можуть послужити якийсь час. Значить, везіть їх на дачу, роздайте нужденним людям. Речі ваших вже старших дітей, їх іграшки теж можна віддати в притулок або дитячий сад. Повірте, вам скажуть за них величезне спасибі.

Отже, з одягом ви розібралися. Але в будинку дуже багато милих дрібничок, які нагадують вам про важливі події з життя. Відкиньте сентиментальність, переберіть їх ще раз і добре подумайте, може щось вже втратило свою значимість. Сміливо позбавляйтеся від старої дитячої ванночки, ковзанів, велосипедів. Віддайте їх у добрі руки. Можна дати оголошення про продаж, попросити знайомих повідомити, що ви продаєте дешево речі. Можливо, ви ще й виручите, якісь гроші.

Старі книги, підшивки газет і журналів можна здати в макулатуру. Дізнайтеся в найближчій бібліотеці, можливо, вони візьмуть ваші старі книги.

Проробивши таку роботу, ви відразу ж побачите результат своєї праці. Ваша квартира стане світлішою і затишнішою. У ній з\’явиться багато вільного місця. Тільки постарайтеся, купуючи нову річ, подумати наскільки вона вам потрібна. А через рік пройдіться по житлу і пошукайте, чи не накопичилося знову не потрібних речей.
 
Читати також: