Що необхідно брати з собою в валізу для подорожі » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що необхідно брати з собою в валізу для подорожі

Що необхідно брати з собою в валізу для подорожі

Вирушаючи у відпустку до моря на пару тижнів, не варто брати з собою занадто багато речей.

Досить обмежитися наступним списком: 2 купальника (плавок), парео, кепка (панама, капелюх) 2-3 пари нижньої білизни, 2 спідниці і / або шорти, 2-3 футболки, 2-3 топа, бавовняна сорочка з довгим рукавом, джинси (штани) і светр на випадок холодної погоди, і якщо плануються якісь - небудь вечірні розваги (клуби, вечірки), що - небудь для цього випадку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Із взуття - пляжна (сланці, в'єтнамки і т.п.), легкі туфлі, кросівки або кеди для вулиці та екскурсій. Необхідно взяти з собою засоби гігієни, пляжний рушник, сонцезахисні окуляри, косметику з УФ - захистом і сумку для пляжу.

Аптечка з мінімальним набором лікарських препаратів теж повинна бути під рукою. Пакуючи валізу, взуття слід обернути папером або поліетиленом і покласти на дно валізи разом з об'ємними речами. Одяг з делікатних тканин краще згорнути в рулон і помістити в панчоху. Всі футболки і теплі кофти потрібно обов'язково вивернути навиворіт. В останню чергу потрібно скласти вечірні сукні, щоб по приїзді їх першими дістати і повісити на плічки.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що необхідно брати з собою в валізу для подорожі
23-08-2015
Кулькість читачів: 2040