Що необхідно брати з собою в валізу для подорожі

Вирушаючи у відпустку до моря на пару тижнів, не варто брати з собою занадто багато речей.

Досить обмежитися наступним списком: 2 купальника (плавок), парео, кепка (панама, капелюх) 2-3 пари нижньої білизни, 2 спідниці і / або шорти, 2-3 футболки, 2-3 топа, бавовняна сорочка з довгим рукавом, джинси (штани) і светр на випадок холодної погоди, і якщо плануються якісь — небудь вечірні розваги (клуби, вечірки), що — небудь для цього випадку.

Із взуття — пляжна (сланці, в\’єтнамки і т.п.), легкі туфлі, кросівки або кеди для вулиці та екскурсій. Необхідно взяти з собою засоби гігієни, пляжний рушник, сонцезахисні окуляри, косметику з УФ — захистом і сумку для пляжу.

Аптечка з мінімальним набором лікарських препаратів теж повинна бути під рукою. Пакуючи валізу, взуття слід обернути папером або поліетиленом і покласти на дно валізи разом з об\’ємними речами. Одяг з делікатних тканин краще згорнути в рулон і помістити в панчоху. Всі футболки і теплі кофти потрібно обов\’язково вивернути навиворіт. В останню чергу потрібно скласти вечірні сукні, щоб по приїзді їх першими дістати і повісити на плічки.