Як зробити вішалку для дачі

Практично будь-який аксесуар для будинку можна створити своїми руками і для цього не обов\’язково звертатися за допомогою до професійних дизайнерів. Сьогодні ми хочемо розповісти про те, як зробити оригінальну вішалку з використаних ламп розжарювання, розчину цементу і старих дерев\’яних дощок. Здається, що ці предмети несумісні? У цій статті ви знайдете докладний майстер-клас про те, як змайструвати міцну і зручну вішалку на дачу саме з цих матеріалів.

Матеріали:
— Лампочка;
— Плоскогубці;
— Картон;
— Лак по дереву;
— Дриль;
— Дюбель-цвях.

Майстер-клас вішалка для дачі з лампочок

Лампочку потрібно звільнити від внутрішньої частини за допомогою плоскогубців. Зробіть це дуже акуратно, щоб скло не розбилося, а залізний цоколь залишився на своєму місці.

Як зробити вішалку для дачі

{PAGEBREAK}
Після цього підготуйте цементний розчин і заповніть їм внутрішність лампочки.
Відріжте шматочок щільного картону і Протягніть крізь нього дюбель-цвях.
Головку цвяха занурте в лампочку, а частина з різьбленням нехай стирчить зовні. Це робиться для того, щоб цвях міцно закріпився у твердій лампочці з цементу, а потім його можна було прикрутити до дерев\’яної поверхні.

Як зробити вішалку для дачі

Залиште заготовку до повного висихання. Коли цемент застигне, акуратно розбийте скляну частину лампи. У підсумку, у вас в руках повинна залишитися лампочка з цементу.
Підберіть старі дерев\’яні дошки, очистіть їх від забруднень і старих цвяхів. З\’єднайте ці дошки перпендикулярно один до одного в горизонтальному напрямку.
Покрийте дерев\’яну основу лаком і дайте їм просохнути. Після цього просвердлите отвори, щоб лампочки можна було вкрутити в дошку.

Як зробити вішалку для дачі

Можете не сумніватися, оригінальності вішалка по міцності набагато краще пластмасових аналогів. Крім цього вона допоможе підкреслити вінтажний стиль інтер\’єру і ідеально увіллється в житловий простір заміських будинків і дач. Креативна ідея для дому з мінімальними витратами! Кількість лампочок для вішалки ви можете вибирати самостійно, в залежності від довжини дошки і розмірів приміщення, де буде висіти вішалка. Цей майстер-клас ще раз переконує в тому, що можна будь-якій старій штучці подарувати нове життя.{PAGEBREAK}

Не бійтеся фантазувати, творчий підхід допоможе створити багато цікавих речей для будинку своїми руками. Комусь прийшла ідея використовувати незвичайним чином лампочки, може, в майбутньому щось зможете запропонувати і ви ?!