» » Що слід знати про перевезення багажу в літаку?

Що слід знати про перевезення багажу в літаку?

Перевезення речей в літаку на даний момент відіграє досить важливу роль. Багато беруть із собою в поїздку дуже великі сумки й валізи. Але варто розуміти, в авіакомпаніях є свої певні нюанси і фактори, пов'язані з перевезенням речей. І забувати про них не слід.

Який багаж можна перевозити?Практично кожен пасажир, вік яких більше двох років, може перевозити особистий багаж. Вага речей при цьому не повинна перевищувати десяти кілограм. Але деякі компанії здатні збільшити вагу і до 20 кілограм.

Цей показник багато в чому залежить безпосередньо від обраної авіакомпанії. До кожного багажу буде кріпитися спеціальна бирка з номером, і після цього за безпеку речей відповідатиме обрана вами організація.

Речі, які пасажир прагне взяти з собою в салон, називатимуться ручною поклажею. Вона не повинна важити більше п'яти кілограм, а розміри не повинні перевищувати 115 см. У даному випадку перевезення буде безкоштовним.

До ручної поклажі не відносяться такі речі, як букет квітів, тростина, дамська сумочка, папка, люлька і т.п. При виборі певної авіакомпанії слід уточнити більш детальну інформацію, яка стосується багажу.

За який багаж доведеться заплатити?


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що слід знати про перевезення багажу в літаку?
6-09-2015
Кулькість читачів: 1990